DIVIZIA A

Etapa nr. 1, perioada 17.09.2018 - 23.09.2018
BNT11vs2Genpact
Jo 20.09.2018 , 09:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
Un-doi Centru de plati (EGSM)8vs4GEMINA CLUJ
Lu 17.09.2018 , 07:00 PM
Lic .Energetic
Detalii
Conexinstal5vs3Decorint
Jo 20.09.2018 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 2
Detalii
Robert Bosch5vs4Msg Systems
Jo 20.09.2018 , 07:45 PM
Baza Dromex
Detalii
Bendkopp0vs2Eckerle
Ma 18.09.2018 , 08:00 PM
Club Transilvania - teren 2
Detalii
Safety Group5vs5Emerson
Lu 17.09.2018 , 07:00 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
Viitorul Accesa7vs2Auchan
Lu 17.09.2018 , 08:00 PM
Club Transilvania - teren 2
Detalii
SaladBox2vs5Villam
Lu 17.09.2018 , 07:00 PM
Baza Unirea - teren F2
Detalii
Etapa nr. 2, perioada 24.09.2018 - 30.09.2018
GEMINA CLUJ2vs8BNT
Jo 27.09.2018 , 08:00 PM
Club Transilvania - teren 2
Detalii
Decorint4vs8Un-doi Centru de plati (EGSM)
Mi 26.09.2018 , 09:30 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
Msg Systems3vs5Conexinstal
Ma 25.09.2018 , 07:00 PM
Club Transilvania
Detalii
Eckerle2vs3Robert Bosch
Ma 25.09.2018 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 2
Detalii
Emerson0vs6Bendkopp
Jo 27.09.2018 , 09:00 PM
Club Transilvania - teren 2
Detalii
Auchan2vs11Safety Group
Vi 28.09.2018 , 08:45 PM
Baza Dromex
Detalii
Villam1vs2Viitorul Accesa
Mi 03.10.2018 , 08:00 PM
Club Transilvania - teren 4
Detalii
Genpact4vs1SaladBox
Jo 27.09.2018 , 09:45 PM
Baza Dromex
Detalii
Etapa nr. 3, perioada 01.10.2018 - 07.10.2018
Genpact1vs8GEMINA CLUJ
Jo 04.10.2018 , 09:45 PM
Baza Dromex
Detalii
BNT10vs2Decorint
Jo 04.10.2018 , 09:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
Un-doi Centru de plati (EGSM)6vs5Msg Systems
Lu 01.10.2018 , 07:00 PM
Lic .Energetic
Detalii
Conexinstal5vs5Eckerle
Mi 03.10.2018 , 08:00 PM
Club Winners
Detalii
Robert Bosch5vs2Emerson
Jo 04.10.2018 , 07:45 PM
Baza Dromex
Detalii
Bendkopp6vs3Auchan
Ma 02.10.2018 , 08:00 PM
Club Transilvania - teren 2
Detalii
Safety Group2vs3Villam
Lu 01.10.2018 , 07:00 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
SaladBox3vs0Viitorul Accesa
Lu 01.10.2018 , 07:00 PM
Baza Unirea - teren F2
Detalii
Etapa nr. 4, perioada 08.10.2018 - 14.10.2018
Decorint4vs8GEMINA CLUJ
Mi 10.10.2018 , 09:30 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
Msg Systems2vs11BNT
Ma 09.10.2018 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 2
Detalii
Eckerle4vs5Un-doi Centru de plati (EGSM)
Ma 09.10.2018 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 2
Detalii
Emerson1vs6Conexinstal
Jo 11.10.2018 , 09:00 PM
Club Transilvania - teren 2
Detalii
Auchan4vs6Robert Bosch
Jo 11.10.2018 , 07:45 PM
Baza Dromex
Detalii
Villam3vs2Bendkopp
Lu 08.10.2018 , 08:00 PM
Club Transilvania - teren 2
Detalii
SaladBox0vs3Safety Group
Lu 08.10.2018 , 07:00 PM
Baza Unirea - teren F2
Detalii
Viitorul Accesa2vs1Genpact
Lu 08.10.2018 , 08:00 PM
Club Transilvania - teren 2
Detalii
Etapa nr. 5, perioada 15.10.2018 - 21.10.2018
Genpact5vs1Decorint
Jo 18.10.2018 , 09:45 PM
Baza Dromex
Detalii
GEMINA CLUJ4vs4Msg Systems
Ma 30.10.2018 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
BNT9vs1Eckerle
Jo 18.10.2018 , 09:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
Un-doi Centru de plati (EGSM)7vs3Emerson
Lu 15.10.2018 , 07:00 PM
Lic .Energetic
Detalii
Conexinstal6vs2Auchan
Mi 17.10.2018 , 08:00 PM
Club Winners
Detalii
Robert Bosch3vs3Villam
Jo 18.10.2018 , 07:45 PM
Baza Dromex
Detalii
Bendkopp4vs1SaladBox
Ma 16.10.2018 , 08:00 PM
Club Transilvania - teren 2
Detalii
Safety Group3vs0Viitorul Accesa
Jo 01.01.1970 ,
NEPREZENTARE
Detalii
Etapa nr. 6, perioada 22.10.2018 - 28.10.2018
Emerson2vs7BNT
Jo 25.10.2018 , 09:00 PM
Club Transilvania - teren 2
Detalii
Auchan6vs15Un-doi Centru de plati (EGSM)
Vi 26.10.2018 , 08:45 PM
Baza Dromex
Detalii
Villam3vs6Conexinstal
Lu 22.10.2018 , 08:00 PM
Club Transilvania - teren 2
Detalii
SaladBox3vs0Robert Bosch
Lu 29.10.2018 , 07:00 PM
Baza Unirea - teren F2
Detalii
Viitorul Accesa3vs1Bendkopp
Lu 22.10.2018 , 08:00 PM
Club Transilvania - teren 2
Detalii
Safety Group7vs5Genpact
Lu 22.10.2018 , 07:00 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
Eckerle3vs6GEMINA CLUJ
Ma 23.10.2018 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 2
Detalii
Msg Systems7vs0Decorint
Ma 23.10.2018 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 2
Detalii
Etapa nr. 7, perioada 29.10.2018 - 04.11.2018
BNT10vs0Auchan
Jo 01.11.2018 , 09:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
Un-doi Centru de plati (EGSM)5vs5Villam
Lu 29.10.2018 , 07:00 PM
Lic .Energetic
Detalii
Conexinstal10vs0SaladBox
Mi 07.11.2018 , 08:00 PM
Club Winners
Detalii
Robert Bosch5vs1Viitorul Accesa
Jo 08.11.2018 , 07:45 PM
Baza Dromex
Detalii
Bendkopp1vs4Safety Group
Ma 30.10.2018 , 08:00 PM
Club Transilvania - teren 2
Detalii
Decorint6vs4Eckerle
Mi 07.11.2018 , 09:30 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
GEMINA CLUJ5vs2Emerson
Jo 01.11.2018 , 08:00 PM
Club Transilvania
Detalii
Genpact2vs4Msg Systems
Lu 05.11.2018 , 09:00 PM
Club Transilvania
Detalii
Etapa nr. 8, perioada 05.11.2018 - 11.11.2018
SaladBox2vs6Un-doi Centru de plati (EGSM)
Lu 05.11.2018 , 07:00 PM
Baza Unirea - teren F2
Detalii
Safety Group5vs0Robert Bosch
Lu 05.11.2018 , 07:00 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
Villam2vs9BNT
Lu 05.11.2018 , 08:00 PM
Club Transilvania
Detalii
Viitorul Accesa1vs9Conexinstal
Lu 05.11.2018 , 08:00 PM
Club Transilvania
Detalii
Eckerle5vs4Msg Systems
Ma 06.11.2018 , 07:00 PM
Club Transilvania
Detalii
Bendkopp7vs0Genpact
Ma 06.11.2018 , 08:00 PM
Club Transilvania
Detalii
Emerson6vs4Decorint
Jo 08.11.2018 , 09:00 PM
Club Transilvania
Detalii
Auchan3vs8GEMINA CLUJ
Vi 09.11.2018 , 08:45 PM
Baza Dromex
Detalii
Etapa nr. 9, perioada 12.11.2018 - 18.11.2018
BNT12vs2SaladBox
Jo 15.11.2018 , 09:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
Un-doi Centru de plati (EGSM)3vs0Viitorul Accesa
Jo 13.12.2018 , 08:00 PM
NEPREZENTARE
Detalii
Conexinstal1vs5Safety Group
Lu 12.11.2018 , 07:00 PM
Parcul Babes
Detalii
Robert Bosch4vs7Bendkopp
Jo 15.11.2018 , 07:45 PM
Baza Dromex
Detalii
Msg Systems3vs3Emerson
Ma 13.11.2018 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
Decorint2vs4Auchan
Mi 14.11.2018 , 09:30 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
GEMINA CLUJ1vs2Villam
Jo 15.11.2018 , 08:00 PM
Club Transilvania - teren 4
Detalii
Genpact8vs2Eckerle
Jo 15.11.2018 , 09:45 PM
Baza Dromex
Detalii
Etapa nr. 10, perioada 19.11.2018 - 25.11.2018
Viitorul Accesa0vs3BNT
Mi 21.11.2018 , 08:00 PM
NEPREZENTARE
Detalii
Safety Group4vs6Un-doi Centru de plati (EGSM)
Mi 21.11.2018 , 07:00 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
Bendkopp2vs6Conexinstal
Ma 20.11.2018 , 08:00 PM
Club Transilvania - teren 2
Detalii
Robert Bosch5vs2Genpact
Jo 22.11.2018 , 07:45 PM
Baza Dromex
Detalii
SaladBox0vs8GEMINA CLUJ
Lu 19.11.2018 , 07:00 PM
Baza Unirea - teren F2
Detalii
Villam4vs3Decorint
Lu 19.11.2018 , 08:00 PM
Club Transilvania - teren 5
Detalii
Auchan7vs4Msg Systems
Vi 23.11.2018 , 08:45 PM
Baza Dromex
Detalii
Emerson2vs5Eckerle
Jo 22.11.2018 , 09:00 PM
Club Transilvania - teren 2
Detalii
Etapa nr. 11, perioada 26.11.2018 - 02.12.2018
BNT6vs4Safety Group
Jo 29.11.2018 , 09:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
Un-doi Centru de plati (EGSM)6vs5Bendkopp
Lu 26.11.2018 , 07:00 PM
Lic .Energetic
Detalii
Conexinstal3vs5Robert Bosch
Mi 28.11.2018 , 08:00 PM
Club Winners
Detalii
Genpact7vs1Emerson
Mi 28.11.2018 , 09:15 PM
Baza Dromex
Detalii
GEMINA CLUJ3vs0Viitorul Accesa
Mi 28.11.2018 , 08:00 PM
NEPREZENTARE
Detalii
Decorint3vs3SaladBox
Mi 28.11.2018 , 07:30 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
Msg Systems1vs0Villam
Ma 27.11.2018 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
Eckerle8vs5Auchan
Ma 05.02.2019 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 4
Detalii
Etapa nr. 12, perioada 03.12.2018 - 09.12.2018
Conexinstal3vs0Genpact
Mi 05.12.2018 , 08:00 PM
NEPREZENTARE
Detalii
Robert Bosch3vs0Un-doi Centru de plati (EGSM)
Jo 06.12.2018 , 07:45 PM
Baza Dromex
Detalii
Bendkopp5vs8BNT
Ma 04.12.2018 , 08:00 PM
Club Transilvania - teren 2
Detalii
Safety Group4vs6GEMINA CLUJ
Lu 03.12.2018 , 07:00 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
Viitorul Accesa8vs4Decorint
Lu 10.12.2018 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 2
Detalii
SaladBox1vs7Msg Systems
Ma 11.12.2018 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 4
Detalii
Villam5vs3Eckerle
Lu 03.12.2018 , 08:00 PM
Club Transilvania - teren 4
Detalii
Auchan8vs3Emerson
Vi 07.12.2018 , 08:45 PM
Baza Dromex
Detalii
Etapa nr. 13, perioada 10.12.2018 - 16.12.2018
Un-doi Centru de plati (EGSM)1vs7Conexinstal
Lu 10.12.2018 , 07:00 PM
Lic .Energetic
Detalii
BNT10vs2Robert Bosch
Jo 13.12.2018 , 09:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
GEMINA CLUJ0vs1Bendkopp
Jo 13.12.2018 , 08:00 PM
Club Transilvania - teren 4
Detalii
Decorint2vs3Safety Group
Mi 12.12.2018 , 09:30 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
Msg Systems7vs2Viitorul Accesa
Mi 12.12.2018 , 08:00 PM
Club Transilvania
Detalii
Eckerle4vs3SaladBox
Lu 10.12.2018 , 07:00 PM
Baza Unirea - teren F2
Detalii
Emerson2vs8Villam
Jo 13.12.2018 , 09:00 PM
Club Transilvania - teren 2
Detalii
Genpact6vs4Auchan
Jo 13.12.2018 , 09:45 PM
Baza Dromex
Detalii
Etapa nr. 14, perioada 11.02.2019 - 17.02.2019
Un-doi Centru de plati (EGSM)3vs0Genpact
Lu 11.02.2019 , 07:00 PM
NEPREZENTARE
Detalii
Conexinstal1vs3BNT
Mi 13.02.2019 , 08:00 PM
Club Winners
Detalii
Robert Bosch2vs0GEMINA CLUJ
Jo 14.02.2019 , 07:45 PM
Baza Dromex
Detalii
Bendkopp8vs3Decorint
Ma 12.02.2019 , 08:00 PM
Club Transilvania - teren 2
Detalii
Safety Group8vs3Msg Systems
Jo 14.02.2019 , 06:45 PM
Baza Dromex
Detalii
Viitorul Accesa6vs13Eckerle
Ma 12.02.2019 , 08:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
SaladBox3vs2Emerson
Lu 11.02.2019 , 07:00 PM
Baza Unirea - teren F2
Detalii
Villam8vs6Auchan
Lu 11.02.2019 , 08:00 PM
Club Transilvania - teren 4
Detalii
Etapa nr. 15, perioada 18.02.2019 - 24.02.2019
BNT3vs3Un-doi Centru de plati (EGSM)
Jo 21.02.2019 , 09:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
GEMINA CLUJ2vs3Conexinstal
Jo 21.02.2019 , 08:00 PM
Club Transilvania - teren 4
Detalii
Decorint1vs8Robert Bosch
Mi 20.02.2019 , 07:00 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
Msg Systems3vs6Bendkopp
Ma 19.02.2019 , 08:00 PM
Club Transilvania - teren 4
Detalii
Eckerle3vs4Safety Group
Ma 19.02.2019 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 4
Detalii
Emerson10vs3Viitorul Accesa
Jo 21.02.2019 , 09:00 PM
Club Transilvania - teren 2
Detalii
Auchan10vs7SaladBox
Vi 22.02.2019 , 08:45 PM
Baza Dromex
Detalii
Genpact1vs7Villam
Jo 21.02.2019 , 09:45 PM
Baza Dromex
Detalii
Etapa nr. 16, perioada 25.02.2019 - 03.03.2019
Genpact0vs3BNT
Jo 28.02.2019 , 09:45 AM
NEPREZENTARE
Detalii
GEMINA CLUJ4vs2Un-doi Centru de plati (EGSM)
Jo 28.02.2019 , 08:00 PM
Club Transilvania - teren 4
Detalii
Decorint2vs7Conexinstal
Mi 27.02.2019 , 09:30 AM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
Msg Systems0vs3Robert Bosch
Ma 26.02.2019 , 08:00 PM
NEPREZENTARE
Detalii
Eckerle0vs12Bendkopp
Ma 26.02.2019 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 4
Detalii
Emerson1vs3Safety Group
Jo 28.02.2019 , 09:00 PM
Club Transilvania - teren 2
Detalii
Auchan11vs2Viitorul Accesa
Vi 01.03.2019 , 08:45 PM
Baza Dromex
Detalii
Villam3vs1SaladBox
Lu 25.02.2019 , 08:00 PM
Club Transilvania - teren 5
Detalii
Etapa nr. 17, perioada 04.03.2019 - 10.03.2019
BNT2vs3GEMINA CLUJ
Ma 05.03.2019 , 08:00 PM
Club Transilvania
Detalii
Un-doi Centru de plati (EGSM)7vs4Decorint
Lu 04.03.2019 , 07:00 PM
Lic .Energetic
Detalii
Conexinstal6vs1Msg Systems
Mi 06.03.2019 , 08:00 PM
Club Winners
Detalii
Robert Bosch4vs4Eckerle
Jo 07.03.2019 , 07:45 PM
Baza Dromex
Detalii
Bendkopp11vs5Emerson
Ma 05.03.2019 , 08:00 PM
Club Transilvania - teren 2
Detalii
Safety Group6vs0Auchan
Jo 07.03.2019 , 06:45 PM
Baza Dromex
Detalii
Viitorul Accesa4vs8Villam
Mi 06.03.2019 , 07:00 PM
Club Transilvania
Detalii
SaladBox2vs3Genpact
Lu 04.03.2019 , 09:00 PM
Baza Unirea - teren F2
Detalii
Etapa nr. 18, perioada 11.03.2019 - 17.03.2019
GEMINA CLUJ3vs0Genpact
Jo 14.03.2019 , 08:00 PM
NEPREZENTARE
Detalii
Decorint1vs17BNT
Ma 12.03.2019 , 08:30 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
Msg Systems2vs5Un-doi Centru de plati (EGSM)
Ma 12.03.2019 , 08:00 PM
Club Transilvania - teren 4
Detalii
Eckerle4vs10Conexinstal
Ma 12.03.2019 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
Emerson1vs6Robert Bosch
Jo 14.03.2019 , 09:00 PM
Club Transilvania - teren 2
Detalii
Auchan4vs13Bendkopp
Vi 15.03.2019 , 08:45 PM
Baza Dromex
Detalii
Villam3vs5Safety Group
Lu 11.03.2019 , 08:00 PM
Club Transilvania - teren 5
Detalii
Viitorul Accesa0vs3SaladBox
Lu 18.03.2019 , 09:00 PM
NEPREZENTARE
Detalii
Etapa nr. 19, perioada 18.03.2019 - 24.03.2019
GEMINA CLUJ8vs2Decorint
Jo 21.03.2019 , 08:00 PM
Club Transilvania - teren 4
Detalii
BNT3vs0Msg Systems
Jo 21.03.2019 , 09:00 PM
NEPREZENTARE
Detalii
Un-doi Centru de plati (EGSM)5vs4Eckerle
Lu 18.03.2019 , 07:00 PM
Lic .Energetic
Detalii
Conexinstal14vs2Emerson
Mi 20.03.2019 , 08:00 PM
Club Winners
Detalii
Robert Bosch3vs6Auchan
Jo 21.03.2019 , 07:45 PM
Baza Dromex
Detalii
Bendkopp7vs2Villam
Ma 19.03.2019 , 08:00 PM
Club Transilvania - teren 2
Detalii
Safety Group4vs1SaladBox
Jo 21.03.2019 , 06:45 PM
Baza Dromex
Detalii
Genpact6vs4Viitorul Accesa
Jo 21.03.2019 , 09:45 PM
Baza Dromex
Detalii
Etapa nr. 20, perioada 25.03.2019 - 31.03.2019
Decorint5vs3Genpact
Ma 26.03.2019 , 08:30 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
Msg Systems1vs4GEMINA CLUJ
Ma 26.03.2019 , 08:00 PM
Club Transilvania - teren 4
Detalii
Eckerle0vs11BNT
Ma 26.03.2019 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
Emerson5vs8Un-doi Centru de plati (EGSM)
Jo 28.03.2019 , 09:00 PM
Club Transilvania - teren 2
Detalii
Auchan4vs12Conexinstal
Vi 29.03.2019 , 08:45 PM
Baza Dromex
Detalii
Villam4vs6Robert Bosch
Lu 25.03.2019 , 08:00 PM
Club Transilvania - teren 5
Detalii
SaladBox2vs6Bendkopp
Lu 25.03.2019 , 09:00 PM
Baza Unirea - teren F2
Detalii
Viitorul Accesa0vs3Safety Group
Ma 26.03.2019 , 08:00 PM
NEPREZENTARE
Detalii
Etapa nr. 21, perioada 01.04.2019 - 07.04.2019
BNT15vs3Emerson
Jo 04.04.2019 , 09:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
Un-doi Centru de plati (EGSM)12vs9Auchan
Lu 01.04.2019 , 07:00 PM
Lic .Energetic
Detalii
Conexinstal7vs2Villam
Mi 03.04.2019 , 08:00 PM
Club Winners
Detalii
Robert Bosch2vs1SaladBox
Jo 04.04.2019 , 07:45 PM
Baza Dromex
Detalii
Bendkopp3vs0Viitorul Accesa
Ma 02.04.2019 , 08:00 PM
NEPREZENTARE
Detalii
Genpact4vs2Safety Group
Jo 04.04.2019 , 09:45 PM
Baza Dromex
Detalii
GEMINA CLUJ5vs1Eckerle
Jo 04.04.2019 , 08:00 PM
Club Transilvania - teren 4
Detalii
Decorint3vs1Msg Systems
Ma 02.04.2019 , 08:30 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
Etapa nr. 22, perioada 08.04.2019 - 14.04.2019
AuchanvsBNT
Jo 25.04.2019 , 09:00 PM
Eugen Pora
Detalii
Villam7vs9Un-doi Centru de plati (EGSM)
Lu 08.04.2019 , 08:00 PM
Club Transilvania - teren 5
Detalii
SaladBox1vs10Conexinstal
Vi 12.04.2019 , 07:00 PM
Club Winners
Detalii
Viitorul Accesa2vs4Robert Bosch
Ma 09.04.2019 , 08:00 PM
Club Transilvania
Detalii
Safety Group5vs3Bendkopp
Jo 11.04.2019 , 06:45 PM
Baza Dromex
Detalii
Eckerle6vs4Decorint
Ma 09.04.2019 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
Emerson2vs5GEMINA CLUJ
Jo 11.04.2019 , 09:00 PM
Club Transilvania - teren 2
Detalii
Msg Systems4vs1Genpact
Jo 11.04.2019 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 5
Detalii
Etapa nr. 23, perioada 15.04.2019 - 21.04.2019
BNT13vs2Villam
Jo 18.04.2019 , 09:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
Un-doi Centru de plati (EGSM)3vs0SaladBox
Lu 15.04.2019 , 07:00 PM
NEPREZENTARE
Detalii
Conexinstal3vs0Viitorul Accesa
Mi 17.04.2019 , 08:00 PM
NEPREZENTARE
Detalii
Robert Bosch2vs2Safety Group
Jo 18.04.2019 , 07:45 PM
Baza Dromex
Detalii
Genpact3vs10Bendkopp
Jo 18.04.2019 , 09:45 PM
Baza Dromex
Detalii
GEMINA CLUJvsAuchan
Jo 18.04.2019 , 08:00 PM
Club Transilvania - teren 4
Detalii
Decorint2vs5Emerson
Ma 16.04.2019 , 08:30 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
Msg SystemsvsEckerle
Jo 01.01.1970 ,
AMANAT
Detalii
Etapa nr. 24, perioada 22.04.2019 - 28.04.2019
SaladBox0vs3BNT
Lu 22.04.2019 , 09:00 PM
NEPREZENTARE
Detalii
Viitorul Accesa0vs3Un-doi Centru de plati (EGSM)
Ma 23.04.2019 , 08:00 PM
NEPREZENTARE
Detalii
Safety GroupvsConexinstal
Mi 24.04.2019 , 08:00 PM
Club Winners
Detalii
Bendkopp2vs3Robert Bosch
Ma 23.04.2019 , 08:00 PM
Club Transilvania - teren 2
Detalii
EmersonvsMsg Systems
Jo 25.04.2019 , 09:00 PM
Club Transilvania - teren 2
Detalii
AuchanvsDecorint
Vi 26.04.2019 , 08:45 PM
Baza Dromex
Detalii
VillamvsGEMINA CLUJ
Jo 25.04.2019 , 08:00 PM
Club Transilvania - teren 4
Detalii
Eckerle4vs3Genpact
Ma 23.04.2019 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 4
Detalii
Etapa nr. 25, perioada 29.04.2019 - 05.05.2019
BNTvsViitorul Accesa
Jo 02.05.2019 , 09:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
Un-doi Centru de plati (EGSM)vsSafety Group
Lu 29.04.2019 , 07:00 PM
Lic .Energetic
Detalii
ConexinstalvsBendkopp
Mi 01.05.2019 , 08:00 PM
Club Winners
Detalii
GenpactvsRobert Bosch
Jo 02.05.2019 , 09:45 PM
Baza Dromex
Detalii
GEMINA CLUJvsSaladBox
Jo 02.05.2019 , 08:00 PM
Club Transilvania - teren 4
Detalii
DecorintvsVillam
Vi 03.05.2019 , 07:30 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
Msg SystemsvsAuchan
Ma 30.04.2019 , 08:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
EckerlevsEmerson
Ma 30.04.2019 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 4
Detalii