DIVIZIA C MADISZ

Etapa nr. 1, perioada 16.09.2019 - 22.09.2019
SIEMENS3vs5Real Aghiresu
Ma 17.09.2019 , 09:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
MADD ELECTRONICS10vs3SANEX
Jo 19.09.2019 , 09:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
IDM4vs2FOTBAL CLUB BT
Lu 16.09.2019 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 5
Detalii
LA PORT2vs9ECC BOSCH
Mi 18.09.2019 , 08:00 PM
Liceul Terapia
Detalii
DIODOR1vs4Betfair Romania
Mi 18.09.2019 , 07:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
ROMETA7vs2FME
Lu 16.09.2019 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
ARRK R&D6vs1Goodwill Consulting
Jo 19.09.2019 , 07:30 PM
Lic. Nic. Balcescu
Detalii
MALACATECO5vs13Pillar Global
Jo 19.09.2019 , 09:00 PM
Club Winners
Detalii
PBF POWER3vs5Luminos Labs
Jo 19.09.2019 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
Etapa nr. 2, perioada 23.09.2019 - 29.09.2019
Real Aghiresu1vs9MADD ELECTRONICS
Jo 26.09.2019 , 08:00 PM
Club Transilvania - teren 4
Detalii
SANEX0vs5IDM
Ma 24.09.2019 , 07:30 PM
Baza Dromex
Detalii
FOTBAL CLUB BT5vs1LA PORT
Lu 23.09.2019 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
ECC BOSCH2vs4ROMETA
Ma 24.09.2019 , 09:00 PM
Fabrica de Sport - Taietura Turcului
Detalii
FME2vs3DIODOR
Ma 24.09.2019 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
Goodwill Consulting3vs13Pillar Global
Mi 25.09.2019 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 4
Detalii
PBF POWER0vs11MALACATECO
Jo 26.09.2019 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
Luminos Labs3vs7SIEMENS
Ma 24.09.2019 , 08:00 PM
Liceul Terapia
Detalii
Betfair Romania3vs3ARRK R&D
Jo 26.09.2019 , 08:00 PM
Parcul Babes
Detalii
Etapa nr. 3, perioada 30.09.2019 - 06.10.2019
MALACATECO4vs1SIEMENS
Jo 03.10.2019 , 09:00 PM
Club Winners
Detalii
Luminos Labs0vs6MADD ELECTRONICS
Ma 01.10.2019 , 07:00 PM
Liceul Terapia
Detalii
IDM5vs3Real Aghiresu
Lu 30.09.2019 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 5
Detalii
DIODOR2vs7ECC BOSCH
Mi 02.10.2019 , 07:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
LA PORT0vs15ROMETA
Mi 02.10.2019 , 08:00 PM
Liceul Terapia
Detalii
ARRK R&D19vs0FME
Jo 03.10.2019 , 07:30 PM
Lic. Nic. Balcescu
Detalii
3Pillar Global2vs5Betfair Romania
Jo 03.10.2019 , 09:00 PM
Liceul Terapia - terenul mic
Detalii
PBF POWER4vs1Goodwill Consulting
Jo 03.10.2019 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
FOTBAL CLUB BT4vs7SANEX
Lu 30.09.2019 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
Etapa nr. 4, perioada 07.10.2019 - 13.10.2019
DIODOR7vs3LA PORT
Mi 09.10.2019 , 07:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
Real Aghiresu4vs2SANEX
Mi 09.10.2019 , 08:00 PM
Liceul Terapia
Detalii
FOTBAL CLUB BT3vs9ROMETA
Lu 07.10.2019 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
ECC BOSCH0vs5ARRK R&D
Ma 08.10.2019 , 09:00 PM
Fabrica de Sport - Taietura Turcului
Detalii
Betfair Romania8vs5PBF POWER
Jo 10.10.2019 , 08:00 PM
Parcul Babes
Detalii
FME4vs73Pillar Global
Ma 08.10.2019 , 08:00 PM
Club Transilvania - teren 2
Detalii
Goodwill Consulting3vs4SIEMENS
Ma 15.10.2019 , 08:30 PM
Lic. Nic. Balcescu
Detalii
MADD ELECTRONICS2vs3MALACATECO
Jo 10.10.2019 , 09:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
Luminos Labs0vs3IDM
Ma 08.10.2019 , 07:00 PM
NEPREZENTARE
Detalii
Etapa nr. 5, perioada 14.10.2019 - 20.10.2019
SIEMENS3vs6Betfair Romania
Mi 16.10.2019 , 09:00 PM
Club Transilvania - teren 4
Detalii
Goodwill Consulting2vs6MADD ELECTRONICS
Jo 17.10.2019 , 07:30 PM
Lic. Nic. Balcescu
Detalii
MALACATECO2vs2IDM
Jo 17.10.2019 , 09:00 PM
Club Winners
Detalii
ROMETA4vs1DIODOR
Lu 14.10.2019 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
ARRK R&D10vs0LA PORT
Jo 17.10.2019 , 07:00 PM
Parcul Babes
Detalii
3Pillar Global1vs2ECC BOSCH
Jo 17.10.2019 , 09:00 PM
Liceul Terapia - terenul mic
Detalii
PBF POWER2vs4FME
Jo 17.10.2019 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
Real Aghiresu2vs2FOTBAL CLUB BT
Mi 16.10.2019 , 08:00 PM
Liceul Terapia
Detalii
SANEX3vs2Luminos Labs
Ma 15.10.2019 , 07:30 PM
Baza Dromex
Detalii
Etapa nr. 6, perioada 21.10.2019 - 27.10.2019
LA PORT2vs53Pillar Global
Mi 23.10.2019 , 08:00 PM
Liceul Terapia
Detalii
ROMETA1vs7ARRK R&D
Lu 21.10.2019 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
DIODOR1vs2FOTBAL CLUB BT
Mi 23.10.2019 , 07:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
ECC BOSCH10vs2PBF POWER
Ma 22.10.2019 , 09:00 PM
Fabrica de Sport - Taietura Turcului
Detalii
MADD ELECTRONICS17vs3Betfair Romania
Ma 22.10.2019 , 09:00 PM
Club Winners
Detalii
FME3vs7SIEMENS
Jo 24.10.2019 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 5
Detalii
Goodwill Consulting0vs5IDM
Mi 23.10.2019 , 07:00 PM
Lic. Nic. Balcescu
Detalii
SANEX3vs4MALACATECO
Ma 22.10.2019 , 07:30 PM
Baza Dromex
Detalii
Luminos Labs6vs6Real Aghiresu
Ma 22.10.2019 , 07:00 PM
Liceul Terapia - terenul mic
Detalii
Etapa nr. 7, perioada 28.10.2019 - 03.11.2019
SIEMENS4vs1ECC BOSCH
Mi 30.10.2019 , 09:00 PM
Club Transilvania - teren 4
Detalii
FME0vs19MADD ELECTRONICS
Jo 31.10.2019 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 5
Detalii
IDM5vs0Betfair Romania
Lu 28.10.2019 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 5
Detalii
ARRK R&D7vs1DIODOR
Jo 31.10.2019 , 07:00 PM
Parcul Babes
Detalii
3Pillar Global1vs5ROMETA
Jo 31.10.2019 , 09:00 PM
Liceul Terapia
Detalii
LA PORT0vs3PBF POWER
Mi 30.10.2019 , 08:00 PM
NEPREZENTARE
Detalii
MALACATECO14vs5Real Aghiresu
Jo 31.10.2019 , 09:00 PM
Club Winners
Detalii
SANEX4vs1Goodwill Consulting
Ma 29.10.2019 , 07:30 PM
Baza Dromex
Detalii
FOTBAL CLUB BT8vs3Luminos Labs
Lu 28.10.2019 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
Etapa nr. 8, perioada 04.11.2019 - 10.11.2019
LA PORT4vs7SIEMENS
Mi 06.11.2019 , 08:00 PM
Liceul Terapia
Detalii
DIODOR4vs03Pillar Global
Mi 06.11.2019 , 07:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
ROMETA6vs0PBF POWER
Lu 04.11.2019 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
ARRK R&D7vs2FOTBAL CLUB BT
Jo 07.11.2019 , 07:00 PM
Parcul Babes
Detalii
MADD ELECTRONICS3vs0ECC BOSCH
Jo 07.11.2019 , 09:00 PM
NEPREZENTARE
Detalii
Betfair Romania4vs5SANEX
Jo 07.11.2019 , 08:00 PM
Parcul Babes
Detalii
FME1vs13IDM
Mi 06.11.2019 , 07:00 PM
Borhanci
Detalii
Goodwill Consulting4vs7Real Aghiresu
Mi 06.11.2019 , 07:00 PM
Lic. Nic. Balcescu
Detalii
Luminos Labs4vs7MALACATECO
Ma 05.11.2019 , 07:00 PM
Liceul Terapia
Detalii
Etapa nr. 9, perioada 11.11.2019 - 17.11.2019
ROMETA3vs0SIEMENS
Lu 11.11.2019 , 07:00 PM
NEPREZENTARE
Detalii
MADD ELECTRONICS13vs2LA PORT
Jo 14.11.2019 , 09:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
IDM2vs6ECC BOSCH
Lu 11.11.2019 , 07:00 PM
Parcul Babes
Detalii
3Pillar Global1vs4ARRK R&D
Jo 14.11.2019 , 09:00 PM
Liceul Terapia - terenul mic
Detalii
PBF POWER4vs5DIODOR
Jo 14.11.2019 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
Real Aghiresu5vs5Betfair Romania
Mi 13.11.2019 , 08:00 PM
Liceul Terapia
Detalii
SANEX3vs0FME
Ma 12.11.2019 , 07:30 PM
Baza Dromex
Detalii
MALACATECO2vs1FOTBAL CLUB BT
Jo 14.11.2019 , 09:00 PM
Club Winners
Detalii
Luminos Labs2vs4Goodwill Consulting
Ma 12.11.2019 , 07:00 PM
Liceul Terapia
Detalii
Etapa nr. 10, perioada 18.11.2019 - 24.11.2019
LA PORTvsIDM
Mi 20.11.2019 , 08:00 PM
Liceul Terapia
Detalii
DIODORvsSIEMENS
Mi 20.11.2019 , 07:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
MADD ELECTRONICSvsROMETA
Jo 21.11.2019 , 09:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
ARRK R&DvsPBF POWER
Jo 21.11.2019 , 07:00 PM
Parcul Babes
Detalii
FOTBAL CLUB BTvs3Pillar Global
Lu 18.11.2019 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
ECC BOSCHvsSANEX
Ma 19.11.2019 , 09:00 PM
Fabrica de Sport - Taietura Turcului
Detalii
Betfair RomaniavsLuminos Labs
Jo 21.11.2019 , 08:00 PM
Parcul Babes
Detalii
FMEvsReal Aghiresu
Ma 19.11.2019 , 08:15 PM
Baza Dromex
Detalii
Goodwill ConsultingvsMALACATECO
Mi 20.11.2019 , 07:00 PM
Lic. Nic. Balcescu
Detalii
Etapa nr. 11, perioada 25.11.2019 - 01.12.2019
SIEMENSvsARRK R&D
Mi 27.11.2019 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
DIODORvsMADD ELECTRONICS
Mi 27.11.2019 , 07:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
IDMvsROMETA
Lu 25.11.2019 , 07:00 PM
Parcul Babes
Detalii
PBF POWERvs3Pillar Global
Jo 28.11.2019 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
Real AghiresuvsECC BOSCH
Mi 27.11.2019 , 08:00 PM
Liceul Terapia
Detalii
SANEXvsLA PORT
Ma 26.11.2019 , 07:30 PM
Baza Dromex
Detalii
FOTBAL CLUB BTvsGoodwill Consulting
Lu 25.11.2019 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
Betfair RomaniavsMALACATECO
Jo 28.11.2019 , 08:00 PM
Parcul Babes
Detalii
Luminos LabsvsFME
Ma 26.11.2019 , 08:00 PM
Liceul Terapia
Detalii
Etapa nr. 12, perioada 02.12.2019 - 08.12.2019
LA PORTvsReal Aghiresu
Vi 06.12.2019 , 08:00 PM
Liceul Terapia
Detalii
DIODORvsIDM
Vi 06.12.2019 , 07:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
ROMETAvsSANEX
Lu 02.12.2019 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
MADD ELECTRONICSvsARRK R&D
Sa 07.12.2019 , 09:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
3Pillar GlobalvsSIEMENS
Sa 07.12.2019 , 09:00 PM
Liceul Terapia
Detalii
PBF POWERvsFOTBAL CLUB BT
Sa 07.12.2019 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
ECC BOSCHvsLuminos Labs
Ma 03.12.2019 , 09:00 PM
Fabrica de Sport - Taietura Turcului
Detalii
Betfair RomaniavsGoodwill Consulting
Sa 07.12.2019 , 08:00 PM
Parcul Babes
Detalii
MALACATECOvsFME
Sa 07.12.2019 , 09:00 PM
Club Winners
Detalii