DIVIZIA B2

Etapa nr. 1, perioada 17.09.2018 - 23.09.2018
DB Schenker3vs17Selgros
Mi 26.09.2018 , 09:00 PM
Club Transilvania - teren 2
Detalii
BT Zorilor7vs7Tuborg
Mi 19.09.2018 , 08:00 PM
Polus Center
Detalii
Telenav6vs3Endava
Jo 04.10.2018 , 06:45 PM
Baza Dromex
Detalii
Blitz.ro4vs4De Longhi
Mi 19.09.2018 , 10:00 PM
Club Transilvania - teren 2
Detalii
Antares-Scaune.ro1vs3MHP
Lu 17.09.2018 , 09:00 PM
CMC Gruia - Tenis
Detalii
Sykes3vs5Altex
Mi 19.09.2018 , 10:00 PM
Baza Unirea - teren F1
Detalii
Orange10vs1Tecknoworks
Ma 18.09.2018 , 10:00 PM
Club Winners
Detalii
Etapa nr. 2, perioada 24.09.2018 - 30.09.2018
Selgros0vs1Tecknoworks
Vi 05.10.2018 , 06:30 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
Altex2vs4Orange
Mi 26.09.2018 , 10:00 PM
Baza Unirea - teren F1
Detalii
MHP5vs0Sykes
Ma 25.09.2018 , 09:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
De Longhi2vs3Antares-Scaune.ro
Mi 26.09.2018 , 08:30 AM
Fabrica de Sport - Taietura Turcului
Detalii
Endava4vs12Blitz.ro
Ma 25.09.2018 , 06:30 PM
Baza Dromex
Detalii
Tuborg10vs2Telenav
Lu 24.09.2018 , 09:00 PM
CMC Gruia - Tenis
Detalii
DB Schenker0vs23BT Zorilor
Vi 28.09.2018 , 08:00 PM
Club Transilvania - teren 2
Detalii
Etapa nr. 3, perioada 01.10.2018 - 07.10.2018
BT Zorilor5vs6Selgros
Mi 03.10.2018 , 08:00 PM
Polus Center
Detalii
Telenav3vs0DB Schenker
Lu 01.10.2018 , 07:00 PM
NEPREZENTARE
Detalii
Blitz.ro5vs1Tuborg
Jo 04.10.2018 , 10:00 PM
Baza Dromex
Detalii
Endava8vs5Antares-Scaune.ro
Ma 02.10.2018 , 06:30 PM
Baza Dromex
Detalii
Sykes2vs3De Longhi
Jo 04.10.2018 , 08:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
Orange3vs4MHP
Ma 02.10.2018 , 10:00 PM
Club Winners
Detalii
Tecknoworks3vs2Altex
Lu 01.10.2018 , 09:00 PM
Club Transilvania - teren 2
Detalii
Etapa nr. 4, perioada 08.10.2018 - 14.10.2018
Selgros5vs6Altex
Jo 11.10.2018 , 08:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
MHP2vs7Tecknoworks
Ma 09.10.2018 , 09:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
De Longhi5vs1Orange
Mi 10.10.2018 , 08:30 PM
Fabrica de Sport - Taietura Turcului
Detalii
Endava6vs3Sykes
Mi 10.10.2018 , 10:00 PM
Baza Dromex
Detalii
Antares-Scaune.ro0vs2Tuborg
Lu 08.10.2018 , 09:00 PM
CMC Gruia - Tenis
Detalii
DB Schenker1vs15Blitz.ro
Ma 06.11.2018 , 08:15 PM
Baza Dromex
Detalii
BT Zorilor4vs4Telenav
Mi 10.10.2018 , 08:00 PM
Polus Center
Detalii
Etapa nr. 5, perioada 15.10.2018 - 21.10.2018
Telenav2vs5Selgros
Lu 15.10.2018 , 07:00 PM
Club Winners
Detalii
Blitz.ro7vs1BT Zorilor
Jo 18.10.2018 , 10:00 PM
Baza Dromex
Detalii
Antares-Scaune.ro16vs2DB Schenker
Lu 15.10.2018 , 09:00 PM
CMC Gruia - Tenis
Detalii
Sykes1vs2Tuborg
Jo 18.10.2018 , 08:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
Orange2vs8Endava
Ma 16.10.2018 , 10:00 PM
Club Winners
Detalii
Tecknoworks7vs5De Longhi
Lu 15.10.2018 , 09:00 PM
Club Transilvania - teren 2
Detalii
Altex3vs7MHP
Mi 17.10.2018 , 10:00 PM
Baza Unirea - teren F1
Detalii
Etapa nr. 6, perioada 22.10.2018 - 28.10.2018
Selgros4vs4MHP
Ma 23.10.2018 , 09:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
De Longhi5vs4Altex
Mi 24.10.2018 , 08:30 PM
Fabrica de Sport - Taietura Turcului
Detalii
Endava4vs5Tecknoworks
Ma 23.10.2018 , 06:30 PM
Baza Dromex
Detalii
Tuborg6vs1Orange
Lu 22.10.2018 , 09:00 PM
CMC Gruia - Tenis
Detalii
DB Schenker0vs11Sykes
Vi 26.10.2018 , 08:00 PM
Club Transilvania - teren 2
Detalii
Antares-Scaune.ro5vs4BT Zorilor
Lu 22.10.2018 , 09:00 PM
CMC Gruia - Tenis
Detalii
Telenav2vs4Blitz.ro
Lu 22.10.2018 , 07:00 PM
Club Winners
Detalii
Etapa nr. 7, perioada 29.10.2018 - 04.11.2018
Blitz.ro7vs3Selgros
Jo 01.11.2018 , 10:00 PM
Baza Dromex
Detalii
Telenav3vs0Antares-Scaune.ro
Lu 29.10.2018 , 07:00 PM
NEPREZENTARE
Detalii
Sykes2vs3BT Zorilor
Jo 01.11.2018 , 08:00 PM
Club Transilvania
Detalii
Orange4vs6DB Schenker
Jo 29.11.2018 , 09:00 PM
Club Transilvania - teren 5
Detalii
Tecknoworks1vs2Tuborg
Lu 29.10.2018 , 09:00 PM
Club Transilvania
Detalii
Altex3vs2Endava
Mi 31.10.2018 , 10:00 PM
Baza Unirea - teren F1
Detalii
MHP2vs5De Longhi
Ma 30.10.2018 , 09:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
Etapa nr. 8, perioada 05.11.2018 - 11.11.2018
Selgros3vs0De Longhi
Jo 15.11.2018 , 08:00 PM
NEPREZENTARE
Detalii
Endava5vs2MHP
Ma 06.11.2018 , 06:30 PM
Baza Dromex
Detalii
Tuborg9vs3Altex
Lu 12.11.2018 , 09:00 PM
CMC Gruia - Tenis
Detalii
DB Schenker4vs11Tecknoworks
Vi 09.11.2018 , 08:00 PM
Club Transilvania
Detalii
BT Zorilor3vs0Orange
Mi 07.11.2018 , 08:00 PM
NEPREZENTARE
Detalii
Telenav7vs3Sykes
Lu 05.11.2018 , 07:00 PM
Club Winners
Detalii
Blitz.ro6vs3Antares-Scaune.ro
Jo 08.11.2018 , 10:00 PM
Baza Dromex
Detalii
Etapa nr. 9, perioada 12.11.2018 - 18.11.2018
Selgros4vs3Antares-Scaune.ro
Lu 12.11.2018 , 10:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
Sykes4vs4Blitz.ro
Jo 15.11.2018 , 08:00 PM
Club Transilvania
Detalii
Orange3vs0Telenav
Jo 01.01.1970 ,
NEPREZENTARE
Detalii
Tecknoworks1vs1BT Zorilor
Lu 12.11.2018 , 09:00 PM
Club Transilvania
Detalii
Altex3vs0DB Schenker
Mi 14.11.2018 , 10:00 PM
NEPREZENTARE
Detalii
MHP3vs6Tuborg
Ma 13.11.2018 , 09:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
De Longhi4vs7Endava
Mi 14.11.2018 , 08:30 PM
Fabrica de Sport - Taietura Turcului
Detalii
Etapa nr. 10, perioada 19.11.2018 - 25.11.2018
Selgros5vs5Endava
Vi 23.11.2018 , 06:30 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
Tuborg3vs3De Longhi
Lu 19.11.2018 , 09:00 PM
CMC Gruia - Tenis
Detalii
DB Schenker2vs8MHP
Vi 23.11.2018 , 08:00 PM
Club Transilvania
Detalii
BT Zorilor3vs5Altex
Mi 21.11.2018 , 08:00 PM
Polus Center
Detalii
Telenav1vs2Tecknoworks
Lu 19.11.2018 , 07:00 PM
Club Winners
Detalii
Blitz.ro7vs3Orange
Jo 22.11.2018 , 10:00 PM
Baza Dromex
Detalii
Antares-Scaune.ro6vs3Sykes
Lu 19.11.2018 , 09:00 PM
CMC Gruia - Tenis
Detalii
Etapa nr. 11, perioada 26.11.2018 - 02.12.2018
Sykes2vs6Selgros
Jo 29.11.2018 , 08:00 PM
Club Transilvania
Detalii
Orange3vs3Antares-Scaune.ro
Ma 27.11.2018 , 10:00 PM
Club Winners
Detalii
Tecknoworks1vs3Blitz.ro
Lu 26.11.2018 , 09:00 PM
Club Transilvania
Detalii
Altex3vs4Telenav
Mi 28.11.2018 , 10:00 PM
Baza Unirea - teren F1
Detalii
MHP7vs4BT Zorilor
Ma 27.11.2018 , 09:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
De Longhi9vs2DB Schenker
Mi 28.11.2018 , 08:30 PM
Fabrica de Sport - Taietura Turcului
Detalii
Endava5vs4Tuborg
Ma 27.11.2018 , 07:30 PM
Baza Dromex
Detalii
Etapa nr. 12, perioada 03.12.2018 - 09.12.2018
Selgros7vs2Tuborg
Vi 07.12.2018 , 06:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
DB Schenker3vs11Endava
Vi 07.12.2018 , 08:00 PM
Club Transilvania
Detalii
BT Zorilor5vs6De Longhi
Mi 05.12.2018 , 08:00 PM
Polus Center
Detalii
Telenav5vs4MHP
Lu 03.12.2018 , 07:00 PM
Club Winners
Detalii
Blitz.ro5vs2Altex
Jo 06.12.2018 , 10:00 PM
Baza Dromex
Detalii
Antares-Scaune.ro7vs2Tecknoworks
Lu 03.12.2018 , 09:00 PM
CMC Gruia - Tenis
Detalii
Sykes3vs6Orange
Jo 06.12.2018 , 09:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
Etapa nr. 13, perioada 10.12.2018 - 16.12.2018
OrangevsSelgros
Mi 12.12.2018 , 08:00 PM
Club Winners
Detalii
TecknoworksvsSykes
Lu 10.12.2018 , 09:00 PM
Club Transilvania
Detalii
AltexvsAntares-Scaune.ro
Mi 12.12.2018 , 10:00 PM
Baza Unirea - teren F1
Detalii
MHPvsBlitz.ro
Ma 11.12.2018 , 09:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
De LonghivsTelenav
Ma 11.12.2018 , 08:30 PM
Fabrica de Sport - Taietura Turcului
Detalii
EndavavsBT Zorilor
Ma 11.12.2018 , 07:30 PM
Baza Dromex
Detalii
TuborgvsDB Schenker
Lu 10.12.2018 , 09:00 PM
CMC Gruia - Tenis
Detalii
Etapa nr. 14, perioada -
SelgrosvsDB Schenker
Jo 01.01.1970 ,
CMC Gruia - Tenis
Detalii
TuborgvsBT Zorilor
Jo 01.01.1970 ,
CMC Gruia - Tenis
Detalii
EndavavsTelenav
Jo 01.01.1970 ,
CMC Gruia - Tenis
Detalii
De LonghivsBlitz.ro
Jo 01.01.1970 ,
CMC Gruia - Tenis
Detalii
MHPvsAntares-Scaune.ro
Jo 01.01.1970 ,
CMC Gruia - Tenis
Detalii
AltexvsSykes
Jo 01.01.1970 ,
CMC Gruia - Tenis
Detalii
TecknoworksvsOrange
Jo 01.01.1970 ,
CMC Gruia - Tenis
Detalii