STIRI

CUPA ATS FIT LIFE 2019

 

In ziua de 01.02.2019 s-au tras la sorti meciurile din actuala editie a Cupei ATS FITLIFE 2019 ( programarea meciurilor o gasiti la sectiunea STIRI pe site sau pe site-ul campionateminifotbal.ro). Se va juca un singur meci, in caz de egalitate se vor executa lovituri de departajare de 7 m. Vor merge mai departe castigatoarele din cele 10 meciuri la care se vor alatura inca 5 echipe din cele invinse care vor diputa un meci de calificare mai departe, prin tragere la sorti, in compania altei echipe invinse, care se va alatura si castigatoarea Cupei din editia trecuta, echipa BNT. Meciurile se vor disputa in saptamana 04.02.-10.02.2019, pe terenul stabilit de comuna acord iar plata arbitrilor se va face la teren, cate 15 lei de echipa.  TAXA DE PARTICIPARE: 200 lei, platiti la teren arbitrilor. Dorim mult succes echipelor angrenate in competitie. FAIR-PLAY!!!

Premii CUPA ATS FIT LIFE 2019

Locul 1 1200 lei

Locul 2 1000 lei

Locul 3 800 lei

Locul 4 600 lei

 

CONEXINSTAL-DE LONGHI MIERCURI 06.02.2019 ORA 20.30 FABRICA DE SPORT BILIGA ANDREI 6-3 
BLITZ.RO-SALON DENISE MIERCURi 06.02.2019 ORA 21.00 WONDERLAND CRISTIAN MARIUS 2-1
VILLAM-BENDKOPP MARTI 05.02.2019 ORA 20.00 BAZA TRANSILVANIA T2  POP COSMIN 3-7
SAGE INTACT-ZENITECH  3-0  
EUROGSM-CHUSCH MOVING  3-0  
AROBS-GENPACT JOI 07.02.2019 ORA 21.45 DROMEX CRISTIAN MARIUS 2-11
SOFTVISION-DECORINT VINERI 08.02.2019 ORA 19.30 CALEA TURZII RELU BOCANCEA 5-2 
TECKNOWORKS-KITCHEN FOR YOU LUNI 04.02.2019 ORA 21.00 BAZA TRANSILVANIA T2  RELU BOCANCEA 13-2
ROBERT BOSCH-NO NAME 3-0  
NO NAME-SAFETY GROUP 0-3   
BNT STA    

MECIURI DE RECALIFICARI

VILLAM-AROBS MARTI 12.02.2019 ORA 22.00 BAZA TRANSILVANIA  SONHER ANTONIO 9-8
ZENITECH-KITCHEN FOR YOU 0-3  
CHUKS MOVING-DECORINT 0-3   
DE LONGHI-SALON DENISE  MIERCURI 20.02.2019 ORA 20.30 FABRICA DE SPORT MADALIN MURESAN 3-4

OPTIMI DE CUPA

 MECIURILE SE VOR JUCA PANA IN DATA DE 31 MARTIE 2019

TECKNOWORKS-SOFTVISION LUNI 25.03.2019 ORA 21.00 CLUB TRANSILVANIA T2  BILIGA ANDREI 3-6 
DECORINT-CONEXINSTAL MIERCURI 27.03.2019 ORA 20.00 WINNERS  BODOCAN NARCIS 1-7 
GENPACT-BLITZ.RO JOI 28.03.2019 ORA 22.00 DROMEX  SONHER ANTONIO 5-5, 3-4 d.p. 
VILLAM-SAFETY GROUP VINERI 29.03.2019 ORA 21.00 CLUB TRANSILVANIA  MADALIN MURESAN 2-12 
SALON DENISE-KITCHEN FOR YOU JOI 21.03.2019 ORA 21.00 WINNERS  CHIS MARIUS 9-2
BNT-SAGE INTACT MARTI 02.04.2019 ORA 19.00 CLUB TRANSILVANIA T3  POP COSMIN 15-4 
EUROGSM-DE LONGHI  JOI 04.04.2019 ORA 21.00 ENERGETIC  BILIGA ANDREI 8-2 
BENDKOPP-ROBERT BOSCH MARTI 12.03.2019 ORA 20.00 BAZA TRANSILVANIA T2  CHIS MARIUS 5-3 

DE LONGHI-ARBOS JOI 28.02.2019 ORA 20.00 BABES 9-3 BILIGA ANDREI


SFERTURI DE FINALA

MECIURILE SE VOR JUCA PANA IN DATA DE 31 APRILIE 2019

EUROGSM-BLITZ.RO JOI 18.04.2019 ORA 22.00 DROMEX  CRISTIAN MARIUS 9-6 
CONEXINSTAL-SALON DENISE MARTI 21.05.2019 ORA 21.00 BAZA UNIREA  BODOCAN NARCIS 13-4 
SAFETY GROUP-BENDKOPP LUNI 03.06.2019 ORA 21.00 MOGOSOAIA  CHIS MARIUS, SONHER ANTONIO 3-4 
SOFTVISION-BNT MARTI 23.04.2019 ORA 20.30 CALEA TURZII  POP COSMIN 4-7 

SEMIFINALE

BNT-BENDKOPP JOI 13.06.2019 ORA 21.00 WINNERS  MADALIN MURESAN 8-2 
EUROGSM-CONEXINSTAL MIERCURI 12.06.2019 ORA 20.00 WINNERS  MADALIN MURESAN 4-5


FINALA MICA

EUROGSM-BENDKOPP VINERI 21.06.2019 ORA 19.00 BAZA TRANSILVANIA T3  BILIGA ANDREI 4-2 


FINALA MARE

CONEXINSTAL-BNT VINERI 21.06.2019 ORA 19.00 BAZA TRANSILVANIA T5  MADALIN MURESAN 1-1 3-2 d.p.