DIVIZIA C MADISZ

Etapa nr. 1, perioada 16.09.2019 - 22.09.2019
SIEMENS3vs5Real Aghiresu
Ma 17.09.2019 , 09:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
MADD ELECTRONICS10vs3SANEX
Jo 19.09.2019 , 09:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
IDM4vs2FOTBAL CLUB BT
Lu 16.09.2019 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 5
Detalii
LA PORT2vs9ECC BOSCH
Mi 18.09.2019 , 08:00 PM
Liceul Terapia
Detalii
DIODOR1vs4Betfair Romania
Mi 18.09.2019 , 07:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
ROMETA7vs2FME
Lu 16.09.2019 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
ARRK R&D6vs1Goodwill Consulting
Jo 19.09.2019 , 07:30 PM
Lic. Nic. Balcescu
Detalii
MALACATECO5vs13Pillar Global
Jo 19.09.2019 , 09:00 PM
Club Winners
Detalii
PBF POWER3vs5Luminos Labs
Jo 19.09.2019 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
Etapa nr. 2, perioada 23.09.2019 - 29.09.2019
Real Aghiresu1vs9MADD ELECTRONICS
Jo 26.09.2019 , 08:00 PM
Club Transilvania - teren 4
Detalii
SANEX0vs5IDM
Ma 24.09.2019 , 07:30 PM
Baza Dromex
Detalii
FOTBAL CLUB BT5vs1LA PORT
Lu 23.09.2019 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
ECC BOSCH2vs4ROMETA
Ma 24.09.2019 , 09:00 PM
Fabrica de Sport - Taietura Turcului
Detalii
FME2vs3DIODOR
Ma 24.09.2019 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
Goodwill Consulting3vs13Pillar Global
Mi 25.09.2019 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 4
Detalii
PBF POWER0vs11MALACATECO
Jo 26.09.2019 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
Luminos Labs3vs7SIEMENS
Ma 24.09.2019 , 08:00 PM
Liceul Terapia
Detalii
Betfair Romania3vs3ARRK R&D
Jo 26.09.2019 , 08:00 PM
Parcul Babes
Detalii
Etapa nr. 3, perioada 30.09.2019 - 06.10.2019
MALACATECO4vs1SIEMENS
Jo 03.10.2019 , 09:00 PM
Club Winners
Detalii
Luminos Labs0vs6MADD ELECTRONICS
Ma 01.10.2019 , 07:00 PM
Liceul Terapia
Detalii
IDM5vs3Real Aghiresu
Lu 30.09.2019 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 5
Detalii
DIODOR2vs7ECC BOSCH
Mi 02.10.2019 , 07:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
LA PORT0vs15ROMETA
Mi 02.10.2019 , 08:00 PM
Liceul Terapia
Detalii
ARRK R&D19vs0FME
Jo 03.10.2019 , 07:30 PM
Lic. Nic. Balcescu
Detalii
3Pillar Global2vs5Betfair Romania
Jo 03.10.2019 , 09:00 PM
Liceul Terapia - terenul mic
Detalii
PBF POWER4vs1Goodwill Consulting
Jo 03.10.2019 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
FOTBAL CLUB BT4vs7SANEX
Lu 30.09.2019 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
Etapa nr. 4, perioada 07.10.2019 - 13.10.2019
DIODOR7vs3LA PORT
Mi 09.10.2019 , 07:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
Real Aghiresu4vs2SANEX
Mi 09.10.2019 , 08:00 PM
Liceul Terapia
Detalii
FOTBAL CLUB BT3vs9ROMETA
Lu 07.10.2019 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
ECC BOSCH0vs5ARRK R&D
Ma 08.10.2019 , 09:00 PM
Fabrica de Sport - Taietura Turcului
Detalii
Betfair Romania8vs5PBF POWER
Jo 10.10.2019 , 08:00 PM
Parcul Babes
Detalii
FME4vs73Pillar Global
Ma 08.10.2019 , 08:00 PM
Club Transilvania - teren 2
Detalii
Goodwill Consulting3vs4SIEMENS
Ma 15.10.2019 , 08:30 PM
Lic. Nic. Balcescu
Detalii
MADD ELECTRONICS2vs3MALACATECO
Jo 10.10.2019 , 09:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
Luminos Labs0vs3IDM
Ma 08.10.2019 , 07:00 PM
NEPREZENTARE
Detalii
Etapa nr. 5, perioada 14.10.2019 - 20.10.2019
SIEMENS3vs6Betfair Romania
Mi 16.10.2019 , 09:00 PM
Club Transilvania - teren 4
Detalii
Goodwill Consulting2vs6MADD ELECTRONICS
Jo 17.10.2019 , 07:30 PM
Lic. Nic. Balcescu
Detalii
MALACATECO2vs2IDM
Jo 17.10.2019 , 09:00 PM
Club Winners
Detalii
ROMETA4vs1DIODOR
Lu 14.10.2019 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
ARRK R&D10vs0LA PORT
Jo 17.10.2019 , 07:00 PM
Parcul Babes
Detalii
3Pillar Global1vs2ECC BOSCH
Jo 17.10.2019 , 09:00 PM
Liceul Terapia - terenul mic
Detalii
PBF POWER2vs4FME
Jo 17.10.2019 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
Real Aghiresu2vs2FOTBAL CLUB BT
Mi 16.10.2019 , 08:00 PM
Liceul Terapia
Detalii
SANEX3vs2Luminos Labs
Ma 15.10.2019 , 07:30 PM
Baza Dromex
Detalii
Etapa nr. 6, perioada 21.10.2019 - 27.10.2019
LA PORT2vs53Pillar Global
Mi 23.10.2019 , 08:00 PM
Liceul Terapia
Detalii
ROMETA1vs7ARRK R&D
Lu 21.10.2019 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
DIODOR1vs2FOTBAL CLUB BT
Mi 23.10.2019 , 07:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
ECC BOSCH10vs2PBF POWER
Ma 22.10.2019 , 09:00 PM
Fabrica de Sport - Taietura Turcului
Detalii
MADD ELECTRONICS17vs3Betfair Romania
Ma 22.10.2019 , 09:00 PM
Club Winners
Detalii
FME3vs7SIEMENS
Jo 24.10.2019 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 5
Detalii
Goodwill Consulting0vs5IDM
Mi 23.10.2019 , 07:00 PM
Lic. Nic. Balcescu
Detalii
SANEX3vs4MALACATECO
Ma 22.10.2019 , 07:30 PM
Baza Dromex
Detalii
Luminos Labs6vs6Real Aghiresu
Ma 22.10.2019 , 07:00 PM
Liceul Terapia - terenul mic
Detalii
Etapa nr. 7, perioada 28.10.2019 - 03.11.2019
SIEMENS4vs1ECC BOSCH
Mi 30.10.2019 , 09:00 PM
Club Transilvania - teren 4
Detalii
FME0vs19MADD ELECTRONICS
Jo 31.10.2019 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 5
Detalii
IDM5vs0Betfair Romania
Lu 28.10.2019 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 5
Detalii
ARRK R&D7vs1DIODOR
Jo 31.10.2019 , 07:00 PM
Parcul Babes
Detalii
3Pillar Global1vs5ROMETA
Jo 31.10.2019 , 09:00 PM
Liceul Terapia
Detalii
LA PORT0vs3PBF POWER
Mi 30.10.2019 , 08:00 PM
NEPREZENTARE
Detalii
MALACATECO14vs5Real Aghiresu
Jo 31.10.2019 , 09:00 PM
Club Winners
Detalii
SANEX4vs1Goodwill Consulting
Ma 29.10.2019 , 07:30 PM
Baza Dromex
Detalii
FOTBAL CLUB BT8vs3Luminos Labs
Lu 28.10.2019 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
Etapa nr. 8, perioada 04.11.2019 - 10.11.2019
LA PORT4vs7SIEMENS
Mi 06.11.2019 , 08:00 PM
Liceul Terapia
Detalii
DIODOR4vs03Pillar Global
Mi 06.11.2019 , 07:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
ROMETA6vs0PBF POWER
Lu 04.11.2019 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
ARRK R&D7vs2FOTBAL CLUB BT
Jo 07.11.2019 , 07:00 PM
Parcul Babes
Detalii
MADD ELECTRONICS3vs0ECC BOSCH
Jo 07.11.2019 , 09:00 PM
NEPREZENTARE
Detalii
Betfair Romania4vs5SANEX
Jo 07.11.2019 , 08:00 PM
Parcul Babes
Detalii
FME1vs13IDM
Mi 06.11.2019 , 07:00 PM
Borhanci
Detalii
Goodwill Consulting4vs7Real Aghiresu
Mi 06.11.2019 , 07:00 PM
Lic. Nic. Balcescu
Detalii
Luminos Labs4vs7MALACATECO
Ma 05.11.2019 , 07:00 PM
Liceul Terapia
Detalii
Etapa nr. 9, perioada 11.11.2019 - 17.11.2019
ROMETA3vs0SIEMENS
Lu 11.11.2019 , 07:00 PM
NEPREZENTARE
Detalii
MADD ELECTRONICS13vs2LA PORT
Jo 14.11.2019 , 09:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
IDM2vs6ECC BOSCH
Lu 11.11.2019 , 07:00 PM
Parcul Babes
Detalii
3Pillar Global1vs4ARRK R&D
Jo 14.11.2019 , 09:00 PM
Liceul Terapia - terenul mic
Detalii
PBF POWER4vs5DIODOR
Jo 14.11.2019 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
Real Aghiresu5vs5Betfair Romania
Mi 13.11.2019 , 08:00 PM
Liceul Terapia
Detalii
SANEX3vs0FME
Ma 12.11.2019 , 07:30 PM
Baza Dromex
Detalii
MALACATECO2vs1FOTBAL CLUB BT
Jo 14.11.2019 , 09:00 PM
Club Winners
Detalii
Luminos Labs2vs4Goodwill Consulting
Ma 12.11.2019 , 07:00 PM
Liceul Terapia
Detalii
Etapa nr. 10, perioada 18.11.2019 - 24.11.2019
LA PORT4vs2IDM
Mi 20.11.2019 , 08:00 PM
Liceul Terapia
Detalii
DIODOR6vs4SIEMENS
Mi 20.11.2019 , 07:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
MADD ELECTRONICS7vs1ROMETA
Jo 21.11.2019 , 09:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
ARRK R&D9vs0PBF POWER
Jo 21.11.2019 , 07:00 PM
Parcul Babes
Detalii
FOTBAL CLUB BT3vs33Pillar Global
Lu 18.11.2019 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
ECC BOSCH5vs5SANEX
Ma 19.11.2019 , 09:00 PM
Fabrica de Sport - Taietura Turcului
Detalii
Betfair Romania11vs1Luminos Labs
Jo 21.11.2019 , 08:00 PM
Parcul Babes
Detalii
FME5vs13Real Aghiresu
Ma 19.11.2019 , 08:15 PM
Baza Dromex
Detalii
Goodwill Consulting3vs3MALACATECO
Mi 20.11.2019 , 07:00 PM
Lic. Nic. Balcescu
Detalii
Etapa nr. 11, perioada 25.11.2019 - 01.12.2019
SIEMENS3vs13ARRK R&D
Mi 27.11.2019 , 09:00 PM
Club Transilvania - teren 4
Detalii
DIODOR0vs11MADD ELECTRONICS
Mi 27.11.2019 , 06:30 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
IDM4vs2ROMETA
Mi 27.11.2019 , 09:00 PM
CBC
Detalii
PBF POWER3vs43Pillar Global
Jo 28.11.2019 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
Real Aghiresu3vs4ECC BOSCH
Mi 27.11.2019 , 08:00 PM
Liceul Terapia
Detalii
SANEX6vs3LA PORT
Ma 26.11.2019 , 07:30 PM
Baza Dromex
Detalii
FOTBAL CLUB BT6vs6Goodwill Consulting
Lu 25.11.2019 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
Betfair Romania2vs7MALACATECO
Jo 19.12.2019 , 08:00 PM
Parcul Babes
Detalii
Luminos Labs7vs1FME
Ma 26.11.2019 , 07:00 PM
Liceul Terapia
Detalii
Etapa nr. 12, perioada 02.12.2019 - 08.12.2019
LA PORT4vs6Real Aghiresu
Mi 04.12.2019 , 08:00 PM
Liceul Terapia
Detalii
DIODOR1vs9IDM
Mi 04.12.2019 , 07:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
ROMETA8vs6SANEX
Lu 02.12.2019 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
MADD ELECTRONICS8vs8ARRK R&D
Jo 05.12.2019 , 09:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
3Pillar Global2vs9SIEMENS
Jo 05.12.2019 , 09:00 PM
Liceul Terapia
Detalii
PBF POWER1vs5FOTBAL CLUB BT
Jo 05.12.2019 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
ECC BOSCH3vs0Luminos Labs
Ma 03.12.2019 , 09:00 PM
NEPREZENTARE
Detalii
Betfair Romania6vs1Goodwill Consulting
Jo 05.12.2019 , 08:00 PM
Parcul Babes
Detalii
MALACATECO3vs0FME
Jo 05.12.2019 , 09:00 PM
NEPREZENTARE
Detalii
Etapa nr. 13, perioada 09.12.2019 - 15.12.2019
SIEMENS15vs4PBF POWER
Mi 11.12.2019 , 09:00 PM
Club Transilvania - teren 4
Detalii
3Pillar Global0vs20MADD ELECTRONICS
Jo 12.12.2019 , 09:00 PM
Liceul Terapia - terenul mic
Detalii
IDM3vs2ARRK R&D
Lu 09.12.2019 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 5
Detalii
Real Aghiresu2vs4ROMETA
Mi 11.12.2019 , 08:00 PM
Liceul Terapia
Detalii
SANEX3vs8DIODOR
Ma 10.12.2019 , 07:30 PM
Baza Dromex
Detalii
FOTBAL CLUB BT0vs1Betfair Romania
Lu 09.12.2019 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
Goodwill Consulting10vs2FME
Mi 11.12.2019 , 07:00 PM
Lic. Nic. Balcescu
Detalii
ECC BOSCH2vs7MALACATECO
Ma 17.12.2019 , 09:00 PM
Fabrica de Sport - Taietura Turcului
Detalii
Luminos Labs1vs9LA PORT
Ma 10.12.2019 , 07:00 PM
Liceul Terapia
Detalii
Etapa nr. 14, perioada 16.12.2019 - 22.12.2019
SIEMENS3vs1FOTBAL CLUB BT
Mi 18.12.2019 , 09:00 PM
Club Transilvania - teren 4
Detalii
LA PORT3vs10MALACATECO
Mi 18.12.2019 , 08:00 PM
Liceul Terapia
Detalii
DIODOR4vs2Real Aghiresu
Mi 18.12.2019 , 07:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
ROMETA6vs2Luminos Labs
Lu 16.12.2019 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
ARRK R&D2vs3SANEX
Jo 19.12.2019 , 07:00 PM
Parcul Babes
Detalii
3Pillar Global1vs6IDM
Jo 19.12.2019 , 09:00 PM
Liceul Terapia - terenul mic
Detalii
MADD ELECTRONICS15vs3PBF POWER
Ma 17.12.2019 , 06:00 PM
Club Transilvania - teren 2
Detalii
Goodwill Consulting5vs6ECC BOSCH
Mi 18.12.2019 , 07:00 PM
Lic. Nic. Balcescu
Detalii
FME3vs8Betfair Romania
Ma 17.12.2019 , 07:15 PM
Baza Dromex
Detalii
Etapa nr. 15, perioada 20.01.2020 - 26.01.2020
MADD ELECTRONICS3vs0SIEMENS
Jo 23.01.2020 , 09:00 PM
NEPREZENTARE
Detalii
IDM10vs3PBF POWER
Lu 20.01.2020 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 5
Detalii
Real Aghiresu1vs14ARRK R&D
Mi 22.01.2020 , 08:00 PM
Liceul Terapia
Detalii
SANEX13vs33Pillar Global
Ma 21.01.2020 , 07:30 PM
Baza Dromex
Detalii
FOTBAL CLUB BT9vs3FME
Lu 20.01.2020 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
Betfair RomaniavsECC BOSCH
Jo 01.01.1970 ,
AMANAT
Detalii
Goodwill Consulting4vs2LA PORT
Mi 22.01.2020 , 07:00 PM
Lic. Nic. Balcescu
Detalii
MALACATECO8vs4ROMETA
Jo 23.01.2020 , 10:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
Luminos Labs0vs3DIODOR
Ma 21.01.2020 , 07:00 PM
NEPREZENTARE
Detalii
Etapa nr. 16, perioada 27.01.2020 - 02.02.2020
SIEMENS0vs3IDM
Mi 29.01.2020 , 07:00 PM
NEPREZENTARE
Detalii
FOTBAL CLUB BT0vs7MADD ELECTRONICS
Ma 28.01.2020 , 09:00 PM
Club Winners
Detalii
LA PORT2vs4Betfair Romania
Mi 29.01.2020 , 08:00 PM
Liceul Terapia
Detalii
DIODOR0vs3MALACATECO
Mi 29.01.2020 , 07:00 PM
NEPREZENTARE
Detalii
ROMETA6vs3Goodwill Consulting
Lu 27.01.2020 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
ARRK R&D3vs0Luminos Labs
Mi 29.01.2020 , 09:00 PM
NEPREZENTARE
Detalii
3Pillar Global4vs9Real Aghiresu
Jo 30.01.2020 , 09:00 PM
Liceul Terapia - terenul mic
Detalii
PBF POWER4vs10SANEX
Jo 30.01.2020 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
ECC BOSCH8vs0FME
Ma 28.01.2020 , 09:00 PM
Fabrica de Sport - Taietura Turcului
Detalii
Etapa nr. 17, perioada 03.02.2020 - 09.02.2020
IDMvsMADD ELECTRONICS
Jo 01.01.1970 ,
AMANAT
Detalii
Real Aghiresu4vs2PBF POWER
Mi 05.02.2020 , 08:00 PM
Liceul Terapia
Detalii
SANEX9vs2SIEMENS
Ma 04.02.2020 , 07:30 PM
Baza Dromex
Detalii
FOTBAL CLUB BT0vs1ECC BOSCH
Lu 03.02.2020 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 2
Detalii
Betfair Romania1vs2ROMETA
Jo 06.02.2020 , 08:00 PM
Parcul Babes
Detalii
FME2vs5LA PORT
Jo 06.02.2020 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 4
Detalii
Goodwill ConsultingvsDIODOR
Jo 01.01.1970 ,
AMANAT
Detalii
ARRK R&D8vs2MALACATECO
Mi 05.02.2020 , 09:00 PM
CBC
Detalii
PILKINGTON2vs53Pillar Global
Mi 05.02.2020 , 07:00 PM
Lic .Energetic
Detalii
Etapa nr. 18, perioada 10.02.2020 - 16.02.2020
Real Aghiresu0vs3SIEMENS
Mi 12.02.2020 , 08:00 PM
NEPREZENTARE
Detalii
SANEX3vs13MADD ELECTRONICS
Ma 11.02.2020 , 07:30 PM
Baza Dromex
Detalii
FOTBAL CLUB BT2vs8IDM
Lu 10.02.2020 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
ECC BOSCH1vs3LA PORT
Ma 11.02.2020 , 09:00 PM
Fabrica de Sport - Taietura Turcului
Detalii
Betfair Romania5vs1DIODOR
Jo 13.02.2020 , 08:00 PM
Parcul Babes
Detalii
FME3vs8ROMETA
Lu 10.02.2020 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 5
Detalii
Goodwill Consulting0vs6ARRK R&D
Mi 12.02.2020 , 07:00 PM
Lic. Nic. Balcescu
Detalii
3Pillar Global2vs9MALACATECO
Jo 13.02.2020 , 08:00 PM
Liceul Terapia - terenul mic
Detalii
PILKINGTON3vs7PBF POWER
Mi 12.02.2020 , 07:00 PM
Lic .Energetic
Detalii
Etapa nr. 19, perioada 17.02.2020 - 23.02.2020
MADD ELECTRONICSvsReal Aghiresu
Jo 20.02.2020 , 09:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
IDMvsSANEX
Lu 17.02.2020 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 5
Detalii
LA PORTvsFOTBAL CLUB BT
Mi 19.02.2020 , 08:00 PM
Liceul Terapia
Detalii
ROMETAvsECC BOSCH
Jo 01.01.1970 ,
AMANAT
Detalii
ARRK R&DvsBetfair Romania
Mi 19.02.2020 , 09:00 PM
CBC
Detalii
DIODORvsFME
Mi 19.02.2020 , 07:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
3Pillar GlobalvsGoodwill Consulting
Jo 20.02.2020 , 09:00 PM
Liceul Terapia - terenul mic
Detalii
MALACATECOvsPBF POWER
Jo 01.01.1970 ,
AMANAT
Detalii
SIEMENSvsPILKINGTON
Ma 18.02.2020 , 08:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
Etapa nr. 20, perioada 24.02.2020 - 01.03.2020
SIEMENSvsMALACATECO
Ma 25.02.2020 , 08:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
MADD ELECTRONICSvsPILKINGTON
Jo 27.02.2020 , 09:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
Real AghiresuvsIDM
Mi 26.02.2020 , 08:00 PM
Liceul Terapia
Detalii
ECC BOSCHvsDIODOR
Ma 25.02.2020 , 09:00 PM
Fabrica de Sport - Taietura Turcului
Detalii
ROMETAvsLA PORT
Lu 24.02.2020 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
FMEvsARRK R&D
Jo 01.01.1970 ,
Club Transilvania - teren 3
Detalii
Betfair Romaniavs3Pillar Global
Jo 27.02.2020 , 08:00 PM
Parcul Babes
Detalii
Goodwill ConsultingvsPBF POWER
Mi 26.02.2020 , 07:00 PM
Lic. Nic. Balcescu
Detalii
SANEXvsFOTBAL CLUB BT
Ma 25.02.2020 , 07:30 PM
Baza Dromex
Detalii
Etapa nr. 21, perioada 02.03.2020 - 08.03.2020
LA PORTvsDIODOR
Mi 04.03.2020 , 08:00 PM
Liceul Terapia
Detalii
SANEXvsReal Aghiresu
Ma 03.03.2020 , 07:30 PM
Baza Dromex
Detalii
ROMETAvsFOTBAL CLUB BT
Lu 02.03.2020 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
ARRK R&DvsECC BOSCH
Mi 04.03.2020 , 09:00 PM
CBC
Detalii
PBF POWERvsBetfair Romania
Jo 05.03.2020 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
3Pillar GlobalvsFME
Jo 05.03.2020 , 09:00 PM
Liceul Terapia - terenul mic
Detalii
SIEMENSvsGoodwill Consulting
Mi 04.03.2020 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
MALACATECOvsMADD ELECTRONICS
Jo 05.03.2020 , 09:00 PM
Club Winners
Detalii
IDMvsPILKINGTON
Jo 01.01.1970 ,
Club Winners
Detalii
Etapa nr. 22, perioada 09.03.2020 - 15.03.2020
Betfair RomaniavsSIEMENS
Jo 12.03.2020 , 08:00 PM
Parcul Babes
Detalii
MADD ELECTRONICSvsGoodwill Consulting
Jo 12.03.2020 , 09:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
IDMvsMALACATECO
Lu 09.03.2020 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 5
Detalii
DIODORvsROMETA
Mi 11.03.2020 , 07:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
LA PORTvsARRK R&D
Mi 11.03.2020 , 08:00 PM
Liceul Terapia
Detalii
ECC BOSCHvs3Pillar Global
Ma 10.03.2020 , 09:00 PM
Fabrica de Sport - Taietura Turcului
Detalii
FMEvsPBF POWER
Jo 01.01.1970 ,
Fabrica de Sport - Taietura Turcului
Detalii
FOTBAL CLUB BTvsReal Aghiresu
Lu 09.03.2020 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
PILKINGTONvsSANEX
Mi 11.03.2020 , 07:00 PM
Lic .Energetic
Detalii
Etapa nr. 23, perioada 16.03.2020 - 22.03.2020
3Pillar GlobalvsLA PORT
Jo 19.03.2020 , 09:00 PM
Liceul Terapia - terenul mic
Detalii
ARRK R&DvsROMETA
Mi 18.03.2020 , 09:00 PM
CBC
Detalii
FOTBAL CLUB BTvsDIODOR
Lu 16.03.2020 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
PBF POWERvsECC BOSCH
Jo 19.03.2020 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
Betfair RomaniavsMADD ELECTRONICS
Jo 19.03.2020 , 08:00 PM
Parcul Babes
Detalii
SIEMENSvsFME
Mi 18.03.2020 , 09:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
IDMvsGoodwill Consulting
Lu 16.03.2020 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 5
Detalii
MALACATECOvsSANEX
Jo 19.03.2020 , 09:00 PM
Club Winners
Detalii
Real AghiresuvsPILKINGTON
Mi 18.03.2020 , 08:00 PM
Liceul Terapia
Detalii
Etapa nr. 24, perioada 23.03.2020 - 29.03.2020
ECC BOSCHvsSIEMENS
Ma 24.03.2020 , 09:00 PM
Fabrica de Sport - Taietura Turcului
Detalii
Betfair RomaniavsIDM
Jo 26.03.2020 , 08:00 PM
Parcul Babes
Detalii
MADD ELECTRONICSvsFME
Jo 26.03.2020 , 09:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
DIODORvsARRK R&D
Mi 25.03.2020 , 07:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
ROMETAvs3Pillar Global
Lu 23.03.2020 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
PBF POWERvsLA PORT
Jo 26.03.2020 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
Real AghiresuvsMALACATECO
Mi 25.03.2020 , 08:00 PM
Liceul Terapia
Detalii
Goodwill ConsultingvsSANEX
Mi 25.03.2020 , 07:00 PM
Lic. Nic. Balcescu
Detalii
PILKINGTONvsFOTBAL CLUB BT
Mi 25.03.2020 , 07:00 PM
Lic .Energetic
Detalii