DIVIZIA A CLUSA

Etapa nr. 1, perioada 18.09.2023 - 24.09.2023
MD CLIMATERM1vs3ASOCIAȚIA CLUB SPORTIV DIVG CLUJ
Mi 20.09.2023 , 08:30 PM
Baza Clujana
Detalii
ASFC CLUSA8vs1UN-DOI.RO
Lu 18.09.2023 , 09:00 PM
Lic. Eugen Pora
Detalii
BLITZ0vs3CS CAMPIONII TRANSILVANIEI KLAUSEN 07
Mi 04.10.2023 , 07:20 PM
NEPREZENTARE
Detalii
ASOCIAȚIA SPORTIVĂ REGIONAL FLOREȘTI6vs0BENDKOPP
Ma 19.09.2023 , 08:00 PM
Stadion Floresti
Detalii
C.S. CONEXINSTAL4vs4ASOCIAȚIA CLUB SPORTIV MADD
Mi 20.09.2023 , 08:00 PM
Club Winners
Detalii
ACS STRANIERII 200911vs1DECORINT
Mi 20.09.2023 , 08:00 PM
Lic. Eugen Pora
Detalii
SAFETY GROUP5vs2IPA 6 CLUJ POMPIERUL
Lu 18.09.2023 , 08:00 PM
Lic. C-tin Brancusi
Detalii
VILLAM3vs5ASOCIATIA SPORTIVA AROBS
Ma 26.09.2023 , 07:30 PM
Liceul cu program sportiv Cluj-Napoca
Detalii
Etapa nr. 2, perioada 25.09.2023 - 01.10.2023
ASOCIAȚIA CLUB SPORTIV DIVG CLUJ2vs2UN-DOI.RO
Lu 25.09.2023 , 08:00 PM
Lic. C-tin Brancusi
Detalii
BLITZ2vs7ASFC CLUSA
Ma 26.09.2023 , 09:00 PM
Lic. Energetic
Detalii
BENDKOPP1vs4CS CAMPIONII TRANSILVANIEI KLAUSEN 07
Vi 13.10.2023 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 4
Detalii
ASOCIAȚIA CLUB SPORTIV MADD1vs2ASOCIAȚIA SPORTIVĂ REGIONAL FLOREȘTI
Lu 25.09.2023 , 09:00 PM
Lic. Eugen Pora
Detalii
DECORINT4vs3C.S. CONEXINSTAL
Mi 27.09.2023 , 08:30 PM
Baza Clujana
Detalii
IPA 6 CLUJ POMPIERUL1vs11ACS STRANIERII 2009
Lu 25.09.2023 , 07:00 PM
Stadion Floresti
Detalii
ASOCIATIA SPORTIVA AROBS5vs2SAFETY GROUP
Jo 28.09.2023 , 09:00 PM
CBC
Detalii
VILLAM6vs3MD CLIMATERM
Jo 28.09.2023 , 08:00 PM
Lic. C-tin Brancusi
Detalii
Etapa nr. 3, perioada 02.10.2023 - 08.10.2023
UN-DOI.RO5vs6MD CLIMATERM
Ma 03.10.2023 , 09:00 PM
Lic. Energetic
Detalii
ASOCIAȚIA CLUB SPORTIV DIVG CLUJ3vs0BLITZ
Lu 02.10.2023 , 07:30 PM
NEPREZENTARE
Detalii
ASFC CLUSA6vs3BENDKOPP
Lu 02.10.2023 , 09:00 PM
Lic. Eugen Pora
Detalii
CS CAMPIONII TRANSILVANIEI KLAUSEN 073vs1ASOCIAȚIA CLUB SPORTIV MADD
Jo 05.10.2023 , 08:30 PM
Wonderland
Detalii
DECORINT1vs4ASOCIAȚIA SPORTIVĂ REGIONAL FLOREȘTI
Mi 04.10.2023 , 08:30 PM
Baza Clujana
Detalii
C.S. CONEXINSTAL0vs1IPA 6 CLUJ POMPIERUL
Mi 04.10.2023 , 08:00 PM
Club Winners
Detalii
ACS STRANIERII 20091vs2ASOCIATIA SPORTIVA AROBS
Mi 04.10.2023 , 08:00 PM
Lic. Eugen Pora
Detalii
SAFETY GROUP6vs3VILLAM
Lu 09.10.2023 , 08:00 PM
Lic. C-tin Brancusi
Detalii
Etapa nr. 4, perioada 09.10.2023 - 15.10.2023
BLITZ7vs5UN-DOI.RO
Ma 10.10.2023 , 09:00 PM
Lic. Energetic
Detalii
BENDKOPP1vs3ASOCIAȚIA CLUB SPORTIV DIVG CLUJ
Ma 10.10.2023 , 08:00 PM
Club Transilvania - teren 1
Detalii
ASOCIAȚIA CLUB SPORTIV MADD0vs4ASFC CLUSA
Lu 09.10.2023 , 09:00 PM
Lic. Eugen Pora
Detalii
CS CAMPIONII TRANSILVANIEI KLAUSEN 079vs1DECORINT
Jo 12.10.2023 , 08:30 PM
Wonderland
Detalii
ASOCIAȚIA SPORTIVĂ REGIONAL FLOREȘTI4vs2IPA 6 CLUJ POMPIERUL
Ma 10.10.2023 , 08:00 PM
Stadion Floresti
Detalii
C.S. CONEXINSTAL3vs3ASOCIATIA SPORTIVA AROBS
Mi 11.10.2023 , 08:00 PM
Club Winners
Detalii
VILLAM3vs10ACS STRANIERII 2009
Jo 12.10.2023 , 08:00 PM
Lic. C-tin Brancusi
Detalii
MD CLIMATERM5vs7SAFETY GROUP
Mi 11.10.2023 , 08:30 PM
Baza Clujana
Detalii
Etapa nr. 5, perioada 16.10.2023 - 22.10.2023
MD CLIMATERM6vs3BLITZ
Mi 18.10.2023 , 08:30 PM
Baza Clujana
Detalii
UN-DOI.RO4vs5BENDKOPP
Ma 17.10.2023 , 09:00 PM
Lic. Energetic
Detalii
ASOCIAȚIA CLUB SPORTIV MADD1vs6ASOCIAȚIA CLUB SPORTIV DIVG CLUJ
Ma 05.12.2023 , 08:00 PM
Club Transilvania - teren 1
Detalii
ASFC CLUSA8vs4DECORINT
Lu 16.10.2023 , 09:00 PM
Lic. Eugen Pora
Detalii
IPA 6 CLUJ POMPIERUL0vs5CS CAMPIONII TRANSILVANIEI KLAUSEN 07
Lu 16.10.2023 , 07:00 PM
Stadion Floresti
Detalii
ASOCIAȚIA SPORTIVĂ REGIONAL FLOREȘTI5vs2ASOCIATIA SPORTIVA AROBS
Ma 17.10.2023 , 08:00 PM
Stadion Floresti
Detalii
VILLAM2vs3C.S. CONEXINSTAL
Jo 19.10.2023 , 08:00 PM
Lic. C-tin Brancusi
Detalii
ACS STRANIERII 200910vs1SAFETY GROUP
Mi 18.10.2023 , 08:00 PM
Lic. Eugen Pora
Detalii
Etapa nr. 6, perioada 23.10.2023 - 29.10.2023
BENDKOPP6vs3BLITZ
Ma 24.10.2023 , 08:00 PM
Club Transilvania - teren 1
Detalii
UN-DOI.RO6vs7ASOCIAȚIA CLUB SPORTIV MADD
Ma 24.10.2023 , 08:00 PM
Lic. Energetic
Detalii
DECORINT2vs10ASOCIAȚIA CLUB SPORTIV DIVG CLUJ
Mi 25.10.2023 , 08:30 PM
Baza Clujana
Detalii
ASFC CLUSA8vs4IPA 6 CLUJ POMPIERUL
Lu 23.10.2023 , 09:10 PM
Lic. Eugen Pora
Detalii
ASOCIATIA SPORTIVA AROBS1vs4CS CAMPIONII TRANSILVANIEI KLAUSEN 07
Jo 09.11.2023 , 08:30 PM
Wonderland
Detalii
VILLAM5vs3ASOCIAȚIA SPORTIVĂ REGIONAL FLOREȘTI
Jo 26.10.2023 , 08:00 PM
Lic. C-tin Brancusi
Detalii
SAFETY GROUP4vs3C.S. CONEXINSTAL
Lu 23.10.2023 , 08:00 PM
Lic. C-tin Brancusi
Detalii
ACS STRANIERII 200911vs2MD CLIMATERM
Mi 25.10.2023 , 08:00 PM
Lic. Eugen Pora
Detalii
Etapa nr. 7, perioada 30.10.2023 - 05.11.2023
BENDKOPP2vs9MD CLIMATERM
Ma 31.10.2023 , 08:00 PM
Club Transilvania - teren 1
Detalii
ASOCIAȚIA CLUB SPORTIV MADD4vs3BLITZ
Ma 14.11.2023 , 08:00 PM
Club Transilvania - teren 1
Detalii
UN-DOI.RO11vs10DECORINT
Ma 31.10.2023 , 08:00 PM
Lic. Energetic
Detalii
IPA 6 CLUJ POMPIERUL0vs7ASOCIAȚIA CLUB SPORTIV DIVG CLUJ
Lu 30.10.2023 , 07:00 PM
Stadion Floresti
Detalii
ASOCIATIA SPORTIVA AROBS3vs5ASFC CLUSA
Jo 02.11.2023 , 07:00 PM
CBC
Detalii
CS CAMPIONII TRANSILVANIEI KLAUSEN 073vs3VILLAM
Jo 02.11.2023 , 08:30 PM
Wonderland
Detalii
ASOCIAȚIA SPORTIVĂ REGIONAL FLOREȘTI3vs1SAFETY GROUP
Ma 31.10.2023 , 08:00 PM
Stadion Floresti
Detalii
C.S. CONEXINSTAL2vs13ACS STRANIERII 2009
Mi 01.11.2023 , 08:00 PM
Club Winners
Detalii
Etapa nr. 8, perioada 06.11.2023 - 12.11.2023
ASOCIAȚIA CLUB SPORTIV MADD6vs4BENDKOPP
Lu 06.11.2023 , 09:00 PM
Lic. Eugen Pora
Detalii
BLITZ4vs7DECORINT
Ma 07.11.2023 , 09:00 PM
Lic. Energetic
Detalii
IPA 6 CLUJ POMPIERUL4vs4UN-DOI.RO
Lu 06.11.2023 , 07:00 PM
Stadion Floresti
Detalii
ASOCIAȚIA CLUB SPORTIV DIVG CLUJ3vs5ASOCIATIA SPORTIVA AROBS
Lu 06.11.2023 , 07:30 PM
Baza Clujana
Detalii
VILLAM1vs6ASFC CLUSA
Jo 09.11.2023 , 08:00 PM
Lic. C-tin Brancusi
Detalii
SAFETY GROUP3vs6CS CAMPIONII TRANSILVANIEI KLAUSEN 07
Lu 06.11.2023 , 08:00 PM
Lic. C-tin Brancusi
Detalii
ACS STRANIERII 20092vs0ASOCIAȚIA SPORTIVĂ REGIONAL FLOREȘTI
Mi 08.11.2023 , 08:00 PM
Lic. Eugen Pora
Detalii
MD CLIMATERM0vs4C.S. CONEXINSTAL
Mi 08.11.2023 , 08:30 PM
Baza Clujana
Detalii
Etapa nr. 9, perioada 13.11.2023 - 19.11.2023
ASOCIAȚIA CLUB SPORTIV MADD4vs7MD CLIMATERM
Lu 13.11.2023 , 09:00 PM
Lic. Eugen Pora
Detalii
DECORINT3vs5BENDKOPP
Mi 15.11.2023 , 08:30 PM
Baza Clujana
Detalii
IPA 6 CLUJ POMPIERUL3vs0BLITZ
Lu 13.11.2023 , 07:00 PM
NEPREZENTARE
Detalii
UN-DOI.RO1vs13ASOCIATIA SPORTIVA AROBS
Ma 14.11.2023 , 07:00 PM
Lic. Energetic
Detalii
ASOCIAȚIA CLUB SPORTIV DIVG CLUJ5vs0VILLAM
Lu 20.11.2023 , 08:00 PM
Club Transilvania - teren 2
Detalii
SAFETY GROUP4vs11ASFC CLUSA
Lu 27.11.2023 , 08:00 PM
Lic. C-tin Brancusi
Detalii
CS CAMPIONII TRANSILVANIEI KLAUSEN 074vs1ACS STRANIERII 2009
Mi 15.11.2023 , 08:30 PM
Wonderland
Detalii
ASOCIAȚIA SPORTIVĂ REGIONAL FLOREȘTI5vs1C.S. CONEXINSTAL
Ma 14.11.2023 , 08:00 PM
Stadion Floresti
Detalii
Etapa nr. 10, perioada 20.11.2023 - 26.11.2023
DECORINT8vs7ASOCIAȚIA CLUB SPORTIV MADD
Mi 22.11.2023 , 08:30 PM
Baza Clujana
Detalii
BENDKOPP9vs3IPA 6 CLUJ POMPIERUL
Ma 21.11.2023 , 08:00 PM
Club Transilvania - teren 1
Detalii
BLITZ9vs3ASOCIATIA SPORTIVA AROBS
Ma 21.11.2023 , 09:00 PM
Lic. Energetic
Detalii
VILLAM9vs7UN-DOI.RO
Jo 23.11.2023 , 08:00 PM
Lic. C-tin Brancusi
Detalii
SAFETY GROUP3vs1ASOCIAȚIA CLUB SPORTIV DIVG CLUJ
Mi 29.11.2023 , 07:00 PM
Lic. C-tin Brancusi
Detalii
ASFC CLUSA2vs4ACS STRANIERII 2009
Lu 20.11.2023 , 09:00 PM
Lic. Eugen Pora
Detalii
C.S. CONEXINSTAL6vs5CS CAMPIONII TRANSILVANIEI KLAUSEN 07
Mi 22.11.2023 , 08:00 PM
Club Winners
Detalii
ASOCIAȚIA SPORTIVĂ REGIONAL FLOREȘTI5vs0MD CLIMATERM
Mi 22.11.2023 , 08:00 PM
Stadion Floresti
Detalii
Etapa nr. 11, perioada 04.12.2023 - 10.12.2023
MD CLIMATERM4vs0DECORINT
Mi 10.01.2024 , 08:30 PM
Baza Clujana
Detalii
ASOCIAȚIA CLUB SPORTIV MADD8vs6IPA 6 CLUJ POMPIERUL
Lu 04.12.2023 , 09:00 PM
Lic. Eugen Pora
Detalii
ASOCIATIA SPORTIVA AROBS8vs3BENDKOPP
Jo 07.12.2023 , 07:00 PM
CBC
Detalii
VILLAM5vs2BLITZ
Lu 04.12.2023 , 08:00 PM
Club Transilvania - teren 4
Detalii
UN-DOI.RO5vs6SAFETY GROUP
Jo 07.12.2023 , 08:00 PM
Lic. C-tin Brancusi
Detalii
ASOCIAȚIA CLUB SPORTIV DIVG CLUJ2vs1ACS STRANIERII 2009
Lu 04.12.2023 , 07:30 PM
Baza Clujana
Detalii
C.S. CONEXINSTAL1vs3ASFC CLUSA
Mi 06.12.2023 , 08:00 PM
Club Winners
Detalii
CS CAMPIONII TRANSILVANIEI KLAUSEN 072vs2ASOCIAȚIA SPORTIVĂ REGIONAL FLOREȘTI
Jo 07.12.2023 , 08:30 PM
Wonderland
Detalii
Etapa nr. 12, perioada 11.12.2023 - 17.12.2023
IPA 6 CLUJ POMPIERUL8vs4DECORINT
Lu 11.12.2023 , 07:00 PM
Stadion Floresti
Detalii
ASOCIAȚIA CLUB SPORTIV MADD3vs1ASOCIATIA SPORTIVA AROBS
Lu 08.01.2024 , 09:00 PM
Lic. Eugen Pora
Detalii
BENDKOPP1vs5VILLAM
Ma 12.12.2023 , 08:00 PM
Club Transilvania - teren 1
Detalii
BLITZ3vs6SAFETY GROUP
Mi 13.12.2023 , 09:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
ACS STRANIERII 20099vs3UN-DOI.RO
Mi 13.12.2023 , 08:00 PM
Lic. Eugen Pora
Detalii
ASOCIAȚIA CLUB SPORTIV DIVG CLUJ5vs2C.S. CONEXINSTAL
Lu 11.12.2023 , 07:30 PM
Baza Clujana
Detalii
ASFC CLUSA3vs5ASOCIAȚIA SPORTIVĂ REGIONAL FLOREȘTI
Jo 11.01.2024 , 09:00 PM
Sc. Gen. Nr. 3
Detalii
MD CLIMATERM2vs7CS CAMPIONII TRANSILVANIEI KLAUSEN 07
Mi 13.12.2023 , 08:30 PM
Baza Clujana
Detalii
Etapa nr. 13, perioada 15.01.2024 - 21.01.2024
MD CLIMATERM2vs1IPA 6 CLUJ POMPIERUL
Mi 17.01.2024 , 08:30 PM
Baza Clujana
Detalii
ASOCIATIA SPORTIVA AROBS10vs3DECORINT
Jo 18.01.2024 , 07:00 PM
CBC
Detalii
SAFETY GROUP5vs7BENDKOPP
Lu 15.01.2024 , 08:00 PM
Lic. C-tin Brancusi
Detalii
BLITZ1vs7ACS STRANIERII 2009
Ma 16.01.2024 , 09:00 PM
Lic. Energetic
Detalii
C.S. CONEXINSTAL3vs2UN-DOI.RO
Mi 20.12.2023 , 08:00 PM
Club Winners
Detalii
ASOCIAȚIA SPORTIVĂ REGIONAL FLOREȘTI3vs0ASOCIAȚIA CLUB SPORTIV DIVG CLUJ
Mi 31.01.2024 , 08:00 PM
Stadion Floresti
Detalii
ASFC CLUSA2vs3CS CAMPIONII TRANSILVANIEI KLAUSEN 07
Lu 15.01.2024 , 09:00 PM
Lic. Eugen Pora
Detalii
ASOCIAȚIA CLUB SPORTIV MADD5vs0VILLAM
Ma 23.01.2024 , 08:00 PM
Club Transilvania - teren 1
Detalii
Etapa nr. 14, perioada 22.01.2024 - 28.01.2024
IPA 6 CLUJ POMPIERUL2vs5ASOCIATIA SPORTIVA AROBS
Lu 22.01.2024 , 07:00 PM
Stadion Floresti
Detalii
DECORINT7vs8VILLAM
Mi 24.01.2024 , 08:30 PM
Baza Clujana
Detalii
SAFETY GROUP5vs5ASOCIAȚIA CLUB SPORTIV MADD
Jo 08.02.2024 , 08:00 PM
Lic. C-tin Brancusi
Detalii
ACS STRANIERII 20096vs2BENDKOPP
Mi 24.01.2024 , 08:00 PM
Lic. Eugen Pora
Detalii
C.S. CONEXINSTAL2vs2BLITZ
Mi 24.01.2024 , 08:00 PM
Club Winners
Detalii
UN-DOI.RO3vs6ASOCIAȚIA SPORTIVĂ REGIONAL FLOREȘTI
Ma 23.01.2024 , 08:00 PM
Lic. Energetic
Detalii
CS CAMPIONII TRANSILVANIEI KLAUSEN 071vs0ASOCIAȚIA CLUB SPORTIV DIVG CLUJ
Jo 25.01.2024 , 08:30 PM
Wonderland
Detalii
ASFC CLUSA2vs2MD CLIMATERM
Lu 22.01.2024 , 09:00 PM
Lic. Eugen Pora
Detalii
Etapa nr. 15, perioada 29.01.2024 - 04.02.2024
ASOCIATIA SPORTIVA AROBS7vs1MD CLIMATERM
Jo 01.02.2024 , 07:00 PM
CBC
Detalii
VILLAM3vs2IPA 6 CLUJ POMPIERUL
Lu 29.01.2024 , 08:00 PM
Club Transilvania - teren 4
Detalii
DECORINT3vs7SAFETY GROUP
Mi 31.01.2024 , 08:30 PM
Baza Clujana
Detalii
ACS STRANIERII 20095vs2ASOCIAȚIA CLUB SPORTIV MADD
Mi 31.01.2024 , 08:00 PM
Lic. Eugen Pora
Detalii
C.S. CONEXINSTAL4vs1BENDKOPP
Mi 31.01.2024 , 08:00 PM
Club Winners
Detalii
ASOCIAȚIA SPORTIVĂ REGIONAL FLOREȘTI3vs0BLITZ
Lu 29.01.2024 , 08:00 PM
NEPREZENTARE
Detalii
UN-DOI.RO2vs6CS CAMPIONII TRANSILVANIEI KLAUSEN 07
Ma 30.01.2024 , 08:00 PM
Lic. Energetic
Detalii
ASOCIAȚIA CLUB SPORTIV DIVG CLUJ1vs8ASFC CLUSA
Lu 29.01.2024 , 07:30 PM
Baza Clujana
Detalii
Etapa nr. 16, perioada 05.02.2024 - 11.02.2024
ASOCIAȚIA CLUB SPORTIV DIVG CLUJ4vs2MD CLIMATERM
Lu 05.02.2024 , 07:30 PM
Baza Clujana
Detalii
UN-DOI.RO3vs4ASFC CLUSA
Ma 06.02.2024 , 08:00 PM
Lic. Energetic
Detalii
CS CAMPIONII TRANSILVANIEI KLAUSEN 074vs0BLITZ
Jo 08.02.2024 , 08:30 PM
Wonderland
Detalii
BENDKOPP0vs3ASOCIAȚIA SPORTIVĂ REGIONAL FLOREȘTI
Ma 06.02.2024 , 08:00 PM
Club Transilvania - teren 1
Detalii
ASOCIAȚIA CLUB SPORTIV MADD6vs4C.S. CONEXINSTAL
Lu 05.02.2024 , 09:00 PM
Lic. Eugen Pora
Detalii
DECORINT0vs7ACS STRANIERII 2009
Mi 07.02.2024 , 08:30 PM
Baza Clujana
Detalii
IPA 6 CLUJ POMPIERUL3vs2SAFETY GROUP
Lu 05.02.2024 , 07:00 PM
Stadion Floresti
Detalii
ASOCIATIA SPORTIVA AROBS8vs4VILLAM
Jo 08.02.2024 , 07:00 PM
CBC
Detalii
Etapa nr. 17, perioada 12.02.2024 - 18.02.2024
UN-DOI.RO5vs7ASOCIAȚIA CLUB SPORTIV DIVG CLUJ
Ma 13.02.2024 , 08:00 PM
Lic. Energetic
Detalii
ASFC CLUSA6vs2BLITZ
Lu 12.02.2024 , 09:00 PM
Lic. Eugen Pora
Detalii
CS CAMPIONII TRANSILVANIEI KLAUSEN 075vs1BENDKOPP
Jo 29.02.2024 , 08:30 PM
Wonderland
Detalii
ASOCIAȚIA SPORTIVĂ REGIONAL FLOREȘTI5vs1ASOCIAȚIA CLUB SPORTIV MADD
Mi 14.02.2024 , 08:00 PM
Stadion Floresti
Detalii
C.S. CONEXINSTAL10vs3DECORINT
Mi 14.02.2024 , 08:00 PM
Club Winners
Detalii
ACS STRANIERII 20097vs0IPA 6 CLUJ POMPIERUL
Mi 14.02.2024 , 08:00 PM
Lic. Eugen Pora
Detalii
SAFETY GROUP1vs4ASOCIATIA SPORTIVA AROBS
Lu 12.02.2024 , 08:00 PM
Lic. C-tin Brancusi
Detalii
MD CLIMATERM9vs5VILLAM
Mi 14.02.2024 , 08:30 PM
Baza Clujana
Detalii
Etapa nr. 18, perioada 19.02.2024 - 25.02.2024
MD CLIMATERM6vs2UN-DOI.RO
Mi 21.02.2024 , 08:30 PM
Baza Clujana
Detalii
BLITZ5vs6ASOCIAȚIA CLUB SPORTIV DIVG CLUJ
Ma 20.02.2024 , 09:00 PM
Lic. Energetic
Detalii
BENDKOPP2vs10ASFC CLUSA
Ma 20.02.2024 , 08:00 PM
Club Transilvania - teren 1
Detalii
ASOCIAȚIA CLUB SPORTIV MADD3vs2CS CAMPIONII TRANSILVANIEI KLAUSEN 07
Ma 05.03.2024 , 08:00 PM
Lic. Energetic
Detalii
ASOCIAȚIA SPORTIVĂ REGIONAL FLOREȘTI6vs1DECORINT
Ma 20.02.2024 , 08:00 PM
Stadion Floresti
Detalii
IPA 6 CLUJ POMPIERUL1vs4C.S. CONEXINSTAL
Lu 19.02.2024 , 07:00 PM
Stadion Floresti
Detalii
ASOCIATIA SPORTIVA AROBS3vs3ACS STRANIERII 2009
Jo 22.02.2024 , 08:00 PM
CBC
Detalii
VILLAM4vs6SAFETY GROUP
Lu 19.02.2024 , 08:00 PM
Club Transilvania - teren 4
Detalii
Etapa nr. 19, perioada 26.02.2024 - 03.03.2024
UN-DOI.RO3vs6BLITZ
Jo 07.03.2024 , 09:00 PM
Sc. Gen. Nr. 3
Detalii
ASOCIAȚIA CLUB SPORTIV DIVG CLUJ6vs1BENDKOPP
Lu 26.02.2024 , 07:30 PM
Baza Clujana
Detalii
ASFC CLUSA3vs3ASOCIAȚIA CLUB SPORTIV MADD
Lu 11.03.2024 , 09:00 PM
Lic. Eugen Pora
Detalii
DECORINT2vs4CS CAMPIONII TRANSILVANIEI KLAUSEN 07
Mi 28.02.2024 , 08:30 PM
Baza Clujana
Detalii
IPA 6 CLUJ POMPIERUL0vs1ASOCIAȚIA SPORTIVĂ REGIONAL FLOREȘTI
Lu 26.02.2024 , 07:00 PM
Stadion Floresti
Detalii
ASOCIATIA SPORTIVA AROBS2vs7C.S. CONEXINSTAL
Jo 29.02.2024 , 08:00 PM
CBC
Detalii
ACS STRANIERII 200910vs1VILLAM
Lu 26.02.2024 , 09:00 PM
Club Transilvania - teren 4
Detalii
SAFETY GROUP3vs4MD CLIMATERM
Lu 26.02.2024 , 08:00 PM
Lic. C-tin Brancusi
Detalii
Etapa nr. 20, perioada 04.03.2024 - 10.03.2024
BLITZ4vs5MD CLIMATERM
Ma 05.03.2024 , 09:00 PM
Lic. Energetic
Detalii
BENDKOPP6vs2UN-DOI.RO
Ma 05.03.2024 , 08:00 PM
Club Transilvania - teren 1
Detalii
ASOCIAȚIA CLUB SPORTIV DIVG CLUJ6vs1ASOCIAȚIA CLUB SPORTIV MADD
Lu 04.03.2024 , 07:30 PM
Baza Clujana
Detalii
DECORINT2vs11ASFC CLUSA
Mi 06.03.2024 , 08:30 PM
Baza Clujana
Detalii
CS CAMPIONII TRANSILVANIEI KLAUSEN 075vs0IPA 6 CLUJ POMPIERUL
Jo 21.03.2024 , 08:30 PM
Wonderland
Detalii
ASOCIATIA SPORTIVA AROBS4vs0ASOCIAȚIA SPORTIVĂ REGIONAL FLOREȘTI
Jo 07.03.2024 , 08:00 PM
CBC
Detalii
C.S. CONEXINSTAL4vs0VILLAM
Mi 06.03.2024 , 08:00 PM
Club Winners
Detalii
SAFETY GROUP4vs12ACS STRANIERII 2009
Lu 04.03.2024 , 08:00 PM
Lic. C-tin Brancusi
Detalii
Etapa nr. 21, perioada 11.03.2024 - 17.03.2024
BLITZ7vs3BENDKOPP
Ma 12.03.2024 , 09:00 PM
Lic. Energetic
Detalii
ASOCIAȚIA CLUB SPORTIV MADD9vs4UN-DOI.RO
Ma 12.03.2024 , 08:00 PM
Club Transilvania - teren 1
Detalii
ASOCIAȚIA CLUB SPORTIV DIVG CLUJ8vs3DECORINT
Lu 11.03.2024 , 07:30 PM
Baza Clujana
Detalii
IPA 6 CLUJ POMPIERUL2vs11ASFC CLUSA
Jo 28.03.2024 , 09:00 PM
Sc. Gen. Nr. 3
Detalii
CS CAMPIONII TRANSILVANIEI KLAUSEN 074vs0ASOCIATIA SPORTIVA AROBS
Jo 14.03.2024 , 08:30 PM
Wonderland
Detalii
ASOCIAȚIA SPORTIVĂ REGIONAL FLOREȘTI3vs0VILLAM
Mi 13.03.2024 , 08:00 PM
NEPREZENTARE
Detalii
C.S. CONEXINSTAL5vs3SAFETY GROUP
Mi 13.03.2024 , 08:00 AM
Club Winners
Detalii
MD CLIMATERM3vs7ACS STRANIERII 2009
Mi 13.03.2024 , 08:30 PM
Baza Clujana
Detalii
Etapa nr. 22, perioada 18.03.2024 - 24.03.2024
MD CLIMATERM3vs5BENDKOPP
Mi 20.03.2024 , 08:30 PM
Baza Clujana
Detalii
BLITZ9vs12ASOCIAȚIA CLUB SPORTIV MADD
Ma 19.03.2024 , 09:00 PM
Lic. Energetic
Detalii
DECORINT4vs5UN-DOI.RO
Ma 19.03.2024 , 08:00 PM
Club Transilvania - teren 1
Detalii
ASOCIAȚIA CLUB SPORTIV DIVG CLUJ3vs0IPA 6 CLUJ POMPIERUL
Lu 18.03.2024 , 07:30 PM
Baza Clujana
Detalii
ASFC CLUSA5vs2ASOCIATIA SPORTIVA AROBS
Jo 21.03.2024 , 09:00 PM
Sc. Gen. Nr. 3
Detalii
VILLAM1vs8CS CAMPIONII TRANSILVANIEI KLAUSEN 07
Lu 18.03.2024 , 08:00 PM
Lic. C-tin Brancusi
Detalii
SAFETY GROUP1vs3ASOCIAȚIA SPORTIVĂ REGIONAL FLOREȘTI
Jo 21.03.2024 , 08:00 PM
Lic. C-tin Brancusi
Detalii
ACS STRANIERII 20096vs2C.S. CONEXINSTAL
Lu 25.03.2024 , 09:00 PM
Club Transilvania - teren 4
Detalii
Etapa nr. 23, perioada 25.03.2024 - 31.03.2024
BENDKOPP1vs9ASOCIAȚIA CLUB SPORTIV MADD
Ma 26.03.2024 , 08:00 PM
Club Transilvania - teren 1
Detalii
DECORINT1vs11BLITZ
Ma 26.03.2024 , 09:00 PM
Lic. Energetic
Detalii
UN-DOI.RO4vs5IPA 6 CLUJ POMPIERUL
Ma 26.03.2024 , 08:00 PM
Lic. Energetic
Detalii
ASOCIATIA SPORTIVA AROBS3vs7ASOCIAȚIA CLUB SPORTIV DIVG CLUJ
Jo 28.03.2024 , 08:00 PM
CBC
Detalii
ASFC CLUSA10vs3VILLAM
Lu 25.03.2024 , 09:00 PM
Lic. Eugen Pora
Detalii
CS CAMPIONII TRANSILVANIEI KLAUSEN 078vs2SAFETY GROUP
Jo 28.03.2024 , 08:30 PM
Wonderland
Detalii
ASOCIAȚIA SPORTIVĂ REGIONAL FLOREȘTI0vs4ACS STRANIERII 2009
Mi 10.04.2024 , 09:00 PM
Stadion Floresti
Detalii
C.S. CONEXINSTAL4vs3MD CLIMATERM
Mi 27.03.2024 , 08:00 PM
Club Winners
Detalii
Etapa nr. 24, perioada 01.04.2024 - 07.04.2024
MD CLIMATERM4vs1ASOCIAȚIA CLUB SPORTIV MADD
Mi 03.04.2024 , 08:30 PM
Baza Clujana
Detalii
BENDKOPP4vs3DECORINT
Ma 02.04.2024 , 08:00 PM
Club Transilvania - teren 1
Detalii
BLITZ7vs3IPA 6 CLUJ POMPIERUL
Mi 10.04.2024 , 08:00 PM
Club Winners
Detalii
ASOCIATIA SPORTIVA AROBS2vs5UN-DOI.RO
Jo 04.04.2024 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 4
Detalii
VILLAM0vs3ASOCIAȚIA CLUB SPORTIV DIVG CLUJ
Jo 11.04.2024 , 07:00 PM
NEPREZENTARE
Detalii
ASFC CLUSA6vs4SAFETY GROUP
Lu 01.04.2024 , 09:00 PM
Lic. Eugen Pora
Detalii
ACS STRANIERII 20095vs3CS CAMPIONII TRANSILVANIEI KLAUSEN 07
Lu 01.04.2024 , 09:00 PM
Club Transilvania - teren 4
Detalii
C.S. CONEXINSTAL2vs5ASOCIAȚIA SPORTIVĂ REGIONAL FLOREȘTI
Mi 03.04.2024 , 08:00 PM
Club Winners
Detalii
Etapa nr. 25, perioada 08.04.2024 - 14.04.2024
ASOCIAȚIA CLUB SPORTIV MADD9vs7DECORINT
Lu 08.04.2024 , 09:00 PM
Lic. Eugen Pora
Detalii
IPA 6 CLUJ POMPIERUL4vs1BENDKOPP
Lu 08.04.2024 , 07:00 PM
Stadion Floresti
Detalii
ASOCIATIA SPORTIVA AROBS1vs7BLITZ
Lu 08.04.2024 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
UN-DOI.RO9vs7VILLAM
Ma 09.04.2024 , 08:00 PM
Lic. Energetic
Detalii
ASOCIAȚIA CLUB SPORTIV DIVG CLUJvsSAFETY GROUP
Jo 25.04.2024 , 08:00 PM
Lic. C-tin Brancusi
Detalii
ACS STRANIERII 2009vsASFC CLUSA
Lu 22.04.2024 , 09:00 PM
Club Transilvania - teren 4
Detalii
CS CAMPIONII TRANSILVANIEI KLAUSEN 07vsC.S. CONEXINSTAL
Lu 22.04.2024 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
MD CLIMATERMvsASOCIAȚIA SPORTIVĂ REGIONAL FLOREȘTI
Jo 01.01.1970 ,
AMANAT
Detalii
Etapa nr. 26, perioada 15.04.2024 - 21.04.2024
DECORINTvsMD CLIMATERM
Jo 01.01.1970 ,
AMANAT
Detalii
IPA 6 CLUJ POMPIERUL2vs4ASOCIAȚIA CLUB SPORTIV MADD
Lu 15.04.2024 , 07:00 PM
Stadion Floresti
Detalii
BENDKOPPvsASOCIATIA SPORTIVA AROBS
Jo 01.01.1970 ,
AMANAT
Detalii
BLITZ6vs7VILLAM
Ma 16.04.2024 , 09:00 PM
Lic. Energetic
Detalii
SAFETY GROUP5vs8UN-DOI.RO
Lu 15.04.2024 , 08:00 PM
Lic. C-tin Brancusi
Detalii
ACS STRANIERII 20093vs2ASOCIAȚIA CLUB SPORTIV DIVG CLUJ
Mi 17.04.2024 , 08:00 PM
Lic. Eugen Pora
Detalii
ASFC CLUSA8vs1C.S. CONEXINSTAL
Mi 17.04.2024 , 08:00 PM
Club Winners
Detalii
ASOCIAȚIA SPORTIVĂ REGIONAL FLOREȘTIvsCS CAMPIONII TRANSILVANIEI KLAUSEN 07
Jo 01.01.1970 ,
AMANAT
Detalii
Etapa nr. 27, perioada 22.04.2024 - 28.04.2024
DECORINTvsIPA 6 CLUJ POMPIERUL
Jo 01.01.1970 ,
AMANAT
Detalii
ASOCIATIA SPORTIVA AROBSvsASOCIAȚIA CLUB SPORTIV MADD
Lu 22.04.2024 , 09:00 PM
Lic. Eugen Pora
Detalii
VILLAMvsBENDKOPP
Lu 22.04.2024 , 08:00 PM
Club Transilvania - teren 4
Detalii
SAFETY GROUPvsBLITZ
Lu 22.04.2024 , 08:00 PM
Lic. C-tin Brancusi
Detalii
UN-DOI.ROvsACS STRANIERII 2009
Ma 23.04.2024 , 08:00 PM
Lic. Energetic
Detalii
C.S. CONEXINSTALvsASOCIAȚIA CLUB SPORTIV DIVG CLUJ
Mi 24.04.2024 , 08:00 PM
Club Winners
Detalii
ASOCIAȚIA SPORTIVĂ REGIONAL FLOREȘTIvsASFC CLUSA
Mi 24.04.2024 , 08:00 PM
Stadion Floresti
Detalii
CS CAMPIONII TRANSILVANIEI KLAUSEN 07vsMD CLIMATERM
Jo 25.04.2024 , 08:30 PM
Wonderland
Detalii