CAMPIONANA ATS FIT LIFE EDITIA 2018-2019

Titlul de CAMPIOANA a Campionatului ATS FIT LIFE editia 2018-2019 a revenit echipei BNT. Felicitari din partea organizatorilor acestui campionat.

CASTIGATOAREA CUPEI ATS FIT LIFE EDITIA 2018-2019

Castigatoarea acestei editii a Cupei ATS FIT LIFE sezonul 2018-2019 este echipa CONEXINSTAL. Felicitari din partea organizatorilor acestui campionat.

FESTIVITATE DE PREMIERE ATS FITLIFE 2019

Avem placerea de a va anunta castigatorii si premiile ce vor fi acordate in cadrul festivitatii de premiere a campionatului nostru care va avea loc vineri 21 iunie 2019 ora 20.00, dupa disputarea finalelor Cupei ATS FIT LIFE, care vor incepe de la orele 19.00 in Baza Transilvania.

Divizia A Locul 1 BNT Locul 2 Conexinstal Locul 3 EUROGSM

Divizia B1 Locul 1 Softvision Locul 2 Garmin Locul 3 FC BOSCH

Divizia B2 Locul 1 BLITZ.RO Locul 2 De Longhi Locul 3 En DAva

Divizia C Locul 1 SAGE INTACCT Locul 2 Kitchen For You Locul 3 Tesy Construct

Golgheteri

Divizia A Pop Vlad echipa BNT

Divizia B1 Jeican Liviu echipa FC BOSCH

Divizia B2 Buda Gabriel echipa BLITZ.RO

Divizia C Norbert Hegedus echipa SAGE INTACCT

Cea mai fair Play Echipa

Divizia A Viitorul Accesa

Divizia B1 Bookingham

Divizia B2 MHP

Divizia C Zenitech

Cel mai bun portar

Divizia A Brie Eugen echipa BNT

Divizia B1 Achim Mihai echipa FC BOSCH

Divizia B2 Toderean Antonio echipa De Longhi

Divizia C Victor Santu echipa Sage Intacct

Fair play jucator

Divizia A Ambrus Tibor echipa Villam

Divizia B1 Raul Siderias echipa Bookingham

Divizia B2 Cozma Bogdan echipa BT Zorilor

Divizia C Balea Bogdan Echipa ECC BOSCH

Cupa ATS FIT LIFE

Locul 1 1200 ron

Locul 2 1000 ron

Locul 3 800 ron

Locul 4 600 ron

FINALA CAMPIONATULUI ATS-FITLIFE EDITIA 2018-2019

Finala Campionatului ATS-FITLIFE Editia 2018-2019 va avea loc Vineri, 21 Iunie, la Baza Sportiva Transilvania, incepand cu ora 19.00.

Dupa disputarea meciurilor din Finala Mica si Finala Mare, va avea loc festivitatea de premiere si after-party.

Va asteptam cu drag!

Clasament curent

DIVIZIA A
1. BNT 82p
2. Conexinstal 73p
4. Safety Group 68p
5. GEMINA CLUJ 64p
6. Robert Bosch 57p
7. Bendkopp 51p
8. Villam 47p
9. Eckerle 36p
10. Auchan 33p
11. Genpact 27p
12. Emerson 24p
13. Viitorul Accesa 21p
14. Msg Systems 20p
15. Avocati Cluj 19p
16. Decorint 13p
Vezi clasamentul de la toate diviziile