Eveniment sportiv ATS MADISZ II

Etapa nr. 1, perioada 13.09.2021 - 19.09.2021
Blugento4vs3ROMETA
Ma 14.09.2021 , 08:00 PM
CBC
Detalii
GOODFELLAS2vs2MD CLIMATERM
Lu 13.09.2021 , 09:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
BT Zorilor4vs3NOIRE SALON
Lu 13.09.2021 , 07:00 PM
Club Winners
Detalii
Tesy Construct5vs2Accenture
Mi 15.09.2021 , 09:00 PM
Club Transilvania
Detalii
Tecknoworks4vs10ARRK R&D
Lu 13.09.2021 , 09:00 PM
Club Transilvania - teren 2
Detalii
ACS STRANIERII 20099vs2Decorint
Ma 14.09.2021 , 09:00 PM
CMC Gruia - Tenis
Detalii
MADD ELECTRONICS13vs2ROUMASPORT
Jo 16.09.2021 , 09:00 PM
Sc. Gen. Nr. 3
Detalii
Sage Intacct5vs4CESAROM
Ma 14.09.2021 , 08:15 PM
Baza Dromex
Detalii
Etapa nr. 2, perioada 20.09.2021 - 26.09.2021
ROMETA6vs0MD CLIMATERM
Lu 20.09.2021 , 09:00 PM
Club Transilvania - teren 4
Detalii
NOIRE SALON2vs7GOODFELLAS
Vi 24.09.2021 , 08:30 PM
Lic. C-tin Brancusi
Detalii
Accenture4vs2BT Zorilor
Jo 23.09.2021 , 09:00 PM
CMC Gruia - Tenis
Detalii
ARRK R&D5vs7Tesy Construct
Jo 23.09.2021 , 06:00 PM
CBC
Detalii
Tecknoworks2vs5ACS STRANIERII 2009
Lu 20.09.2021 , 09:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
Decorint8vs6ROUMASPORT
Mi 22.09.2021 , 08:00 PM
Club Winners
Detalii
CESAROM5vs16MADD ELECTRONICS
Mi 22.09.2021 , 06:00 PM
Lic. C-tin Brancusi
Detalii
Blugento1vs6Sage Intacct
Ma 21.09.2021 , 08:00 PM
CBC
Detalii
Etapa nr. 3, perioada 27.09.2021 - 03.10.2021
MD CLIMATERM5vs0Blugento
Mi 29.09.2021 , 08:00 PM
Parcul Babes
Detalii
ROMETA7vs4NOIRE SALON
Lu 27.09.2021 , 09:00 PM
Club Transilvania - teren 4
Detalii
Accenture0vs5GOODFELLAS
Jo 30.09.2021 , 09:00 PM
CMC Gruia - Tenis
Detalii
BT Zorilor0vs12ARRK R&D
Lu 27.09.2021 , 07:00 PM
Club Winners
Detalii
Tesy Construct3vs3ACS STRANIERII 2009
Mi 29.09.2021 , 09:00 PM
Club Transilvania - teren 4
Detalii
ROUMASPORT4vs6Tecknoworks
Ma 28.09.2021 , 10:00 PM
Club Transilvania - teren 1
Detalii
CESAROM1vs3Decorint
Mi 29.09.2021 , 06:00 PM
Lic. C-tin Brancusi
Detalii
MADD ELECTRONICS7vs5Sage Intacct
Jo 30.09.2021 , 09:00 PM
Sc. Gen. Nr. 3
Detalii
Etapa nr. 4, perioada 04.10.2021 - 10.10.2021
NOIRE SALON5vs2MD CLIMATERM
Vi 08.10.2021 , 08:30 PM
Lic. C-tin Brancusi
Detalii
Accenture3vs8ROMETA
Jo 07.10.2021 , 09:00 PM
CMC Gruia - Tenis
Detalii
GOODFELLAS1vs5ARRK R&D
Ma 05.10.2021 , 08:30 PM
Liceul cu program sportiv Cluj-Napoca
Detalii
ACS STRANIERII 200915vs1BT Zorilor
Ma 05.10.2021 , 09:00 PM
CMC Gruia - Tenis
Detalii
ROUMASPORT5vs7Tesy Construct
Ma 05.10.2021 , 10:00 PM
Club Transilvania - teren 1
Detalii
Tecknoworks6vs5CESAROM
Lu 04.10.2021 , 09:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
Decorint7vs3Sage Intacct
Mi 06.10.2021 , 08:00 PM
Club Winners
Detalii
Blugento4vs11MADD ELECTRONICS
Ma 05.10.2021 , 08:00 PM
CBC
Detalii
Etapa nr. 5, perioada 11.10.2021 - 17.10.2021
NOIRE SALON6vs2Blugento
Vi 15.10.2021 , 08:30 PM
Lic. C-tin Brancusi
Detalii
MD CLIMATERM1vs3Accenture
Jo 28.10.2021 , 07:00 PM
Baza Clujana
Detalii
ARRK R&D8vs4ROMETA
Lu 11.10.2021 , 06:00 PM
Lic. C-tin Brancusi
Detalii
GOODFELLAS2vs5ACS STRANIERII 2009
Ma 12.10.2021 , 08:30 PM
Liceul cu program sportiv Cluj-Napoca
Detalii
BT Zorilor5vs15ROUMASPORT
Lu 11.10.2021 , 07:00 PM
Club Winners
Detalii
Tesy Construct7vs2CESAROM
Mi 13.10.2021 , 09:00 PM
Club Transilvania - teren 4
Detalii
Sage Intacct3vs4Tecknoworks
Ma 12.10.2021 , 09:00 PM
Club Transilvania - teren 1
Detalii
MADD ELECTRONICS3vs5Decorint
Jo 14.10.2021 , 09:00 PM
Sc. Gen. Nr. 3
Detalii
Etapa nr. 6, perioada 18.10.2021 - 24.10.2021
Accenture1vs3NOIRE SALON
Mi 20.10.2021 , 09:00 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
ARRK R&D9vs3MD CLIMATERM
Lu 18.10.2021 , 06:00 PM
Lic. C-tin Brancusi
Detalii
ROMETA1vs8ACS STRANIERII 2009
Lu 18.10.2021 , 09:00 PM
Club Transilvania - teren 4
Detalii
ROUMASPORT4vs3GOODFELLAS
Ma 19.10.2021 , 08:30 PM
Liceul cu program sportiv Cluj-Napoca
Detalii
CESAROM10vs8BT Zorilor
Mi 20.10.2021 , 06:00 PM
Lic. C-tin Brancusi
Detalii
Sage Intacct1vs2Tesy Construct
Mi 20.10.2021 , 09:00 PM
Club Transilvania - teren 2
Detalii
Tecknoworks0vs3MADD ELECTRONICS
Jo 21.10.2021 , 09:00 PM
NEPREZENTARE
Detalii
Blugento1vs7Decorint
Ma 19.10.2021 , 08:00 PM
CBC
Detalii
Etapa nr. 7, perioada 25.10.2021 - 31.10.2021
Blugento2vs5Accenture
Ma 26.10.2021 , 08:00 PM
CBC
Detalii
NOIRE SALON5vs7ARRK R&D
Vi 29.10.2021 , 08:30 PM
Lic. C-tin Brancusi
Detalii
MD CLIMATERM4vs8ACS STRANIERII 2009
Ma 26.10.2021 , 08:30 PM
Club Transilvania - teren 4
Detalii
ROUMASPORT4vs8ROMETA
Ma 26.10.2021 , 08:30 PM
Liceul cu program sportiv Cluj-Napoca
Detalii
CESAROM2vs5GOODFELLAS
Mi 27.10.2021 , 06:00 PM
Lic. C-tin Brancusi
Detalii
BT Zorilor6vs2Sage Intacct
Lu 25.10.2021 , 07:00 PM
Club Winners
Detalii
MADD ELECTRONICS7vs3Tesy Construct
Jo 28.10.2021 , 09:00 PM
Sc. Gen. Nr. 3
Detalii
Decorint4vs2Tecknoworks
Mi 27.10.2021 , 08:00 PM
Club Winners
Detalii
Etapa nr. 8, perioada 01.11.2021 - 07.11.2021
ARRK R&D5vs2Accenture
Lu 01.11.2021 , 06:00 PM
Lic. C-tin Brancusi
Detalii
ACS STRANIERII 20096vs0NOIRE SALON
Jo 04.11.2021 , 08:00 PM
Lic. C-tin Brancusi
Detalii
MD CLIMATERM6vs4ROUMASPORT
Jo 04.11.2021 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
CESAROM3vs6ROMETA
Mi 03.11.2021 , 06:00 PM
Lic. C-tin Brancusi
Detalii
GOODFELLAS4vs3Sage Intacct
Ma 02.11.2021 , 08:30 PM
Liceul cu program sportiv Cluj-Napoca
Detalii
BT Zorilor2vs10MADD ELECTRONICS
Lu 01.11.2021 , 07:00 PM
Club Winners
Detalii
Tesy Construct3vs4Decorint
Jo 04.11.2021 , 09:00 PM
Sc. Gen. Nr. 3
Detalii
Tecknoworks6vs0Blugento
Lu 01.11.2021 , 07:00 PM
Lic. C-tin Brancusi
Detalii
Etapa nr. 9, perioada 08.11.2021 - 14.11.2021
Blugento2vs13ARRK R&D
Ma 09.11.2021 , 08:00 PM
CBC
Detalii
Accenture1vs9ACS STRANIERII 2009
Jo 11.11.2021 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 1
Detalii
ROUMASPORT1vs5NOIRE SALON
Ma 09.11.2021 , 08:30 PM
Liceul cu program sportiv Cluj-Napoca
Detalii
CESAROM4vs4MD CLIMATERM
Mi 10.11.2021 , 06:00 PM
Lic. C-tin Brancusi
Detalii
ROMETA3vs3Sage Intacct
Lu 15.11.2021 , 08:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
MADD ELECTRONICS5vs1GOODFELLAS
Jo 11.11.2021 , 09:00 PM
Sc. Gen. Nr. 3
Detalii
Decorint7vs5BT Zorilor
Mi 10.11.2021 , 08:00 PM
Club Winners
Detalii
Tecknoworks4vs2Tesy Construct
Lu 08.11.2021 , 08:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
Etapa nr. 10, perioada 15.11.2021 - 21.11.2021
ACS STRANIERII 20095vs2ARRK R&D
Mi 17.11.2021 , 08:00 PM
Eugen Pora
Detalii
Accenture5vs3ROUMASPORT
Jo 18.11.2021 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 1
Detalii
NOIRE SALON8vs6CESAROM
Mi 17.11.2021 , 09:00 PM
Buna Ziua
Detalii
MADD ELECTRONICS8vs1ROMETA
Jo 18.11.2021 , 09:00 PM
Sc. Gen. Nr. 3
Detalii
GOODFELLAS3vs4Decorint
Ma 16.11.2021 , 08:30 PM
Liceul cu program sportiv Cluj-Napoca
Detalii
BT Zorilor1vs6Tecknoworks
Lu 15.11.2021 , 07:00 PM
Club Winners
Detalii
Blugento2vs13Tesy Construct
Ma 16.11.2021 , 08:00 PM
CBC
Detalii
MD CLIMATERM8vs0Sage Intacct
Mi 17.11.2021 , 08:00 PM
Club Winners
Detalii
Etapa nr. 11, perioada 22.11.2021 - 28.11.2021
BlugentovsACS STRANIERII 2009
Jo 01.01.1970 ,
AMANAT
Detalii
ARRK R&D10vs2ROUMASPORT
Lu 22.11.2021 , 06:00 PM
Lic. C-tin Brancusi
Detalii
Accenture3vs0CESAROM
Jo 25.11.2021 , 07:00 PM
NEPREZENTARE
Detalii
Sage Intacct2vs2NOIRE SALON
Jo 25.11.2021 , 09:00 PM
Club Winners
Detalii
MD CLIMATERM2vs6MADD ELECTRONICS
Jo 25.11.2021 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 4
Detalii
Decorint3vs3ROMETA
Mi 24.11.2021 , 08:00 PM
Club Winners
Detalii
GOODFELLAS1vs4Tecknoworks
Ma 23.11.2021 , 08:30 PM
Liceul cu program sportiv Cluj-Napoca
Detalii
Tesy Construct11vs2BT Zorilor
Jo 25.11.2021 , 09:00 PM
Sc. Gen. Nr. 3
Detalii
Etapa nr. 12, perioada 06.12.2021 - 12.12.2021
ACS STRANIERII 2009vsROUMASPORT
Mi 08.12.2021 , 08:00 PM
Eugen Pora
Detalii
CESAROMvsARRK R&D
Mi 08.12.2021 , 06:00 PM
Lic. C-tin Brancusi
Detalii
AccenturevsSage Intacct
Mi 08.12.2021 , 08:30 PM
Club Transilvania - teren 1
Detalii
MADD ELECTRONICSvsNOIRE SALON
Jo 09.12.2021 , 09:00 PM
Sc. Gen. Nr. 3
Detalii
MD CLIMATERMvsDecorint
Jo 09.12.2021 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 4
Detalii
TecknoworksvsROMETA
Lu 06.12.2021 , 08:00 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
GOODFELLASvsTesy Construct
Ma 07.12.2021 , 08:30 PM
Liceul cu program sportiv Cluj-Napoca
Detalii
BT ZorilorvsBlugento
Lu 06.12.2021 , 07:00 PM
Club Winners
Detalii