STIRI

CAMPIONAT TEQBALL - ATS FITLIFE & CLUSA BREWERY - program meciuri

 

Clasament actualizat

GRUPA A GRUPA B GRUPA C GRUPA D
MADD 1 12p BNT 3 11p MADD 3 8p WINTEAM 8p
BENDKOPP 1 9p KLAUSENTEQ 8p BLITZ.RO 7p BNT 2 7p
SOFTVISION 1 4p BENDKOPP 2 7p BNT 1 4p SAGE 2 3p
DECORINT 1 0p DECORINT 2 3p BNT 4 1 p SOFTVISION 2 0p
BNT 5 0p MADD 2 1p SAGE 1 1p ALGOTECH 0p

 

GRUPA A GRUPA B GRUPA C
MADD 1 12p MADD 2 1p BNT 4 1p
BNT 5 0p DECORINT 2 3p BNT 1 4p
SOFTVISION 1 4p BNT 3 11p SAGE 1 1p
DECORINT 1 0p KLAUSENTEQ 8p MADD 3 8p
BENDKOPP 1 9p BENDKOPP 2 7p BLITZ.RO 7p
     
Joi 23.07.2020 20.00 Joi 23.07.2020 20.00 Joi 23.07.2020 15.30
MADD 1 - BENDKOPP 1 scor 2-0 MADD 2 - KLAUSENTEQ scor 0-2 BNT 1 - MADD 3 scor 2-1
Duminica 26.07.2020 19.30 Luni 27.07.2020 19.00 Duminica 26.07.2020 18.00
MADD 1 - BNT 5 scor 2-0 BNT 3 - MADD 2 scor 2-1 BNT 4 - MADD 3 scor 0-2
BNT 5 - SOFTVISION 1 Luni 27.07.2020 19.30 Duminica 26.07.2020 18.30
DECORINT 1 - BNT 5 BNT 3 - KLAUSENTEQ scor 2-0 BLITZ.RO - BNT 4 scor 2-1
Marti 28.07.2020 ora 20.30 Luni 27.07.2020 20.00 BLITZ.RO - BNT 1
BENDKOPP 1 - DECORINT 1 scor 2-0 KLAUSENTEQ - BENDKOPP 2 scor 2-0 Duminica 26.07.2020 19.30
Marti 28.07.2020 ora 19.30 Luni 27.07.2020 20.30 BLITZ.RO - MADD 3 scor 1-2
SOFTVISION 1 - DECORINT 1 scor 2-0 MADD 2 - BENDKOPP 2 scor 0-2 Luni 27.07.2020 ora 20.30
Marti 28.07.2020 ora 20.00 DECORINT 2 - MADD 2 scor 3-0 SAGE 1 - BLITZ.RO scor 0-2
SOFTVISION 1 - BENDKOPP 1 scor 1-2 Joi 30.07.2020 18.00  Marti 28.07.2020 18.45
Miercuri 29.07.2020 19.00 BENDKOPP 2 - BNT 3 scor 1-2 SAGE 1 - MADD 3 scor 0-2
BENDKOPP 1 - BNT 5 2-0 Joi 30.07.2020 19.30 BNT 4 - SAGE 1
Joi 30.07.2020 19.45 KLAUSENTEQ - DECORINT 2 scor 2-0 BNT 4 - BNT 1
SOFTVISION 1 - MADD 1 scor 0-2 Joi 30.07.2020 19.00 Marti 28.07.2020 19.15
Joi 30.07.2020 20.00 BNT 3 - DECORINT 2 scor 2-0 SAGE 1 - BNT 1 scor 1-2
DECORINT 1 - MADD 1 sor 0-2 Joi 30.07.2020 19.15  
  DECORINT 2 - BENDKOPP 2 scor 0-2  
     

 

GRUPA D
ALGOTECH 0p
SAGE 2 3p
SOFTVISION 2 0p
BNT 2 7p
WINTEAM 8p
 
Marti 28.07.2020 19.00
BNT 2 - SOFTVISION 2 scor 2-0
SOFTVISION 2 - ALGOTECH
BNT 2 - ALGOTECH
Luni 27.07.2020 ora 21.00
BNT 2 - SAGE 2 scor 2-0
Miercuri 29.07.2020 18.30
WINTEAM - BNT 2 scor 2-1
Miercuri 29.07.2020 19.15
WINTEAM - SAGE 2 scor 2-0
Joi 30.07.2020 19.15
SOFTVISION 2 - WINTEAM scor 0-2
Joi 30.07.2020 20.15
SAGE 2 - SOFTVISION 2 scor 2-0
Miercuri 05.08.2020 20.30
ALGOTECH - SAGE 2
Miercuri 05.08.2020 19.30 
WINTEAM - ALGOTECH

In fiecare zi vom face update la program si rezultate pe pagina de facebook ATS-FITLIFE unde veti gasi poze si filmari de la meciurile competitiei. Se vor califica mai departe primele doua echipe clasate in fiecare grupa iar imperecherea lor va fi A1 cu C2, A2 cu C1, B1 cu D2, B2 cu D1. In cazul neprezentarii unei echipe la un meci programat aceasta va pierde meciul cu 3-0.